Hotel   Be Angkor

Od ludzi, którzy przynieśli ci „One Hotel Angkor” – hotel „Be” to kolejne modne miejsce do rozważenia. Oferuje nie pokoje, ale wybór trzech „doświadczeń projektowych” (nie moje słowa). I szczerze mówiąc, wystrój wnętrz jest niezwykle oryginalny, jak widać na tych zdjęciach. Do stworzenia oryginalnych projektów wnętrz wykorzystano specjalistyczne materiały, takie jak naturalne drewno, tkaniny i stal nierdzewna.

Niewielki rozmiar hotelu oznacza, że ​​zleca prowadzenie basenu i restauracji pobliskim obiektom, a zabiegi spa dostarczane są do pokoju. Podczas pobytu możesz wybierać spośród wielu pakietów wakacyjnych. Pakiet „Cool Karma” pozwala zrekompensować złą karmę poprzez angażowanie się i wspieranie lokalnych organizacji charytatywnych. Pakiet „Miłośnicy jedzenia” to wycieczka po najlepszych lokalnych restauracjach, a „Pakiet Sepia” pozwala spędzić czas na nauce fotografii od mistrza, Johna McDermotta. Wszystkie pakiety obejmują wstęp do lokalnej świątyni Angkor i kupony na posiłki w pobliskich eleganckich restauracjach.

Budynek hotelu Be Angkor w Siem ReapLobby hotelu Be AngkorHotel Be Angkor schodami do pokoiPokój w hotelu Be AngkorŁazienka hotelu Be AngkorSypialnia hotelu Be AngkorPokój Hotel Be Angkor z buddyjską dekoracjąSalon hotelu Be AngkorHotel Be Angkor pokój z balkonemPokój designerski w hotelu Be AngkorHotel Be Angkor piękny pokójŁazienka hotelu Be AngkorTaras hotelu Be AngkorTaras na dachu hotelu Be Angkor i szampanTaras na dachu hotelu Be AngkorRelaks na tarasie na dachu hotelu Be Angkor

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector