Hotel   Basiliani

Hotel Basiliani pokazuje to, co najlepsze we włoskim komforcie, z wyraźnie nowoczesną nutą. Hotel charakteryzuje się najnowocześniejszą architekturą, stylowym minimalizmem i niesamowitymi widokami na zewnątrz. W każdym pokoju mogą przebywać do 4 osób, niektóre pokoje są zawalone, a inne to lofty. Łazienki mają prysznice i wanny, a niektóre mają nawet autentyczne cysterny.

W cenę wliczony jest bezprzewodowy dostęp do Internetu, śniadanie w formie bufetu składające się z lokalnych potraw oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Najbardziej niesamowita sceneria pojawia się nocą, gdy patrzysz na Matera Sassi w Rione Casalnuovo i widzisz wiele świateł — świecą jak świece naturalnej wielkości! Chociaż wystrój jest nowoczesny, częścią uroku jest to, jak architektonicznie łączy się ze starożytnymi zabytkami, wapiennymi ścianami, drewnianymi meblami i wieloma innymi kontrastującymi elementami. Personel jest wielojęzyczny i dostępny jest bezpłatny parking publiczny, z którego można dojechać do lokalnych atrakcji. Niektóre z najlepszych miejsc do zobaczenia w okolicy obejmują prehistoryczne jaskinie w dzielnicy Gravina Canyon, a także Park Archeologiczny.

Panorama hotelu BasilianiegoHotel Basiliani w ciągu dniaHotel Basiliani nocąBudynek hotelu BasilianiWejście do hotelu BasilianiKolacja w hotelu Basiliani wieczoremRestauracja Hotelu BasilianiŚniadanie w hotelu BasilianiRecepcja hotelu Basiliani z przezroczystą szklaną podłogąPokój w jaskini hotelu BasilianiŁazienka hotelu BasilianiPokój w hotelu BasilianiŁazienka w jaskini hotelu BasilianiPokój designerski hotelu BasilianiTaras hotelu BasilianiTaras na dachu hotelu Basiliani z widokiem na Matera

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector