Hotel   Baobab

Rezerwat biologiczny Huilo Huilo to 232 mile kwadratowe chilijskiego lasu deszczowego. Pierwotnie była częścią chilijskiej państwowej komisji leśnej, zarządzanej przez reżim Pinocheta. W latach 80. postępowi myśliciele ekonomiczni znani jako „Chicago Boys” zachęcali państwo do sprzedaży tych aktywów, rezerwat Huilo Huilo został kupiony przez biznesmena i do dziś jest prowadzony na zasadzie non-profit.

Drewniana konstrukcja Huilo Huilo Nothofagus Hotel & Spa wtapia się w naturalne środowisko i wznosi się ponad wierzchołki drzew, dzięki czemu można zobaczyć całą drogę do Patagońskich Andów. Do pokoju można dostać się elektryczną windą lub rampą, która wije się na zewnątrz tej niezwykłej konstrukcji. Wszystkie meble pochodzą od lokalnych rzemieślników i stanowią radosną siatkę kolorów typowych dla tego regionu. Jest spa z podgrzewanymi basenami, jacuzzi i jacuzzi, które zapewniają dodatkowy luksus w dżungli. Restauracja serwuje tradycyjne chilijskie przysmaki.

Huilo Huilo Nothofagus Hotel & SpaTreehouse Hotel Baobab W DżungliHuilo Huilo Nothofagus Hotel & Spa Fantasy Drewniane wnętrzeHuilo Huilo Nothofagus Hotel & Spa Kryty Drzewo i wodospadHuilo Huilo Nothofagus Hotel & Spa Przytulny kominek WyżywienieHuilo Huilo Nothofagus Pokój hotelowy Panorama dżungliHuilo Huilo Nothofagus Hotelowa sypialniaHuilo Huilo Nothofagus Hotel Sypialnia Okna na naturęHuilo Huilo Nothofagus Hotel Jungle BalkonHuilo Huilo Nothofagus Hotel Spa Kryty basenZewnętrzna Naturalna Drewniana WannaRezerwat biologiczny Huilo Huilo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector