Hotel   Azucar

Azucar, nazwany na cześć okolicznych cukrowni, obejmuje 20 bungalowów przy plaży, wszystkie tak białe jak ich imiennik. Kryte strzechą dachy i kolorowe leżanki podkreślają nieskazitelną biel. Położony nad Zatoką Meksykańską, na kilometrach piaszczystych plaż, hotel Azucar jest stworzony do wypoczynku, rekreacji i medytacji.

Każdy mały bungalow został zaprojektowany z myślą o maksymalnej prywatności i posiada taras z widokiem na morze. Bryza jest wychwytywana, aby Twój bungalow był cudownie chłodny. Wykonany z lokalnych materiałów i odrobiny drewna wyrzuconego na brzeg, projekt zapewnia doświadczenie, które łączy najlepszych hotelarzy z tradycyjną meksykańską estetyką. Hamaki, leżanki i zacienione zakątki rozsiane po posiadłości pozwalają znaleźć własną kryjówkę relaksu.

Dostępne są pełne usługi spa i lecznicze, a trawiasty ogród jest utrzymywany, dzięki czemu można poczuć świeżą trawę wyrastającą między palcami u stóp. Na kolację szef kuchni przygotuje połów dnia – lekko grillowany.

Biały budynek hotelu AzucarHotel AzucarHotel Azucar z dziewczynami w bikiniPokój w hotelu AzucarStrefa relaksu w hotelu AzucarRowery hotelu AzucarHotelowy hamak Azucar z widokiem na morzeBasen w hotelu Azucar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector