Atlantis   Paradise Island

Od chwili, gdy wejdziesz na wyspę, pomysłowy i innowacyjny projekt hotelu Atlantis Paradise Island przeniesie Cię do mitycznego raju zaginionego miasta Atlantyda.

Zdumiewająca okolica i miejsca rozrywki pomogą Ci odkryć przyjemności tej rajskiej wyspy.

Jeśli wolisz zostać na miejscu, możesz także zagrać w golfa na światowej klasy polu golfowym, zajrzeć do butików, poddać się zabiegom spa, wybrać się na film lub koncert, połaskotać swoją zabawną kość w klubie komediowym, przeżyj nocne życie w Aura Nightclub lub spróbuj szczęścia w kasynie.

Hotel Atlantis Paradise Island na nowo definiuje ośrodek all inclusive i z pewnością będzie jednym z najbardziej niesamowitych wakacji, jakie kiedykolwiek przeżyjesz.

Wszyscy goście mają dostęp do akwariów, plaż, basenów i parku wodnego o powierzchni 141 akrów, jednego z największych na świecie.

Hotel Atlantis Paradise Island Royal TowersHotel Atlantis Paradise IslandHotel Atlantis Paradise Island The CoveHotel Atlantis Paradise Island antena z jachtamiJachty Paradise BeachSuperyacht w hotelu Atlantis Paradise IslandLobby hotelu Atlantis Paradise IslandLobby Coral Towers

Dostępne są różne opcje pokoi, od pokoi w wieży po apartamenty w stylu mieszkalnym, na każdą kieszeń.

Hotel Atlantis Paradise Island Królewski apartament królewski

Wszystkie pokoje łączą w sobie relaksującą karaibską atmosferę i żywą paletę kolorów.

Sypialnia hotelu Atlantis Paradise Island

Różne budynki oferują różnorodne widoki na ocean, baseny, tarasy i port.

Pokój w hotelu Atlantis Paradise Island Atlantis ReefAntena AquaventureAquaventure i Świątynia Majów

Aquaventure to centralny punkt kurortu, obejmujący 18 zjeżdżalni wodnych, leniwą rzekę i wiele innych atrakcji wodnych.

Zjeżdżalnia rekina AquaventureWewnątrz zjeżdżalni rekinaMężczyzna na zjeżdżalni w AquaventureZjeżdżalnie Challenger w AquaventureObecna zjeżdżalnia w AquaventurePara na bieżącym slajdziePara przytulająca delfina

Jeśli wybierzesz się poza park wodny, czeka na Ciebie wiele różnych zajęć i wodnych przygód, w tym nurkowanie z rurką, nurkowanie, rejsy katamaranem i spotkania ze zwierzętami.

Pole golfowe hotelu Atlantis Paradise Island

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector