Hotel   Arena

Ten okazały budynek został zbudowany w 1886 roku jako szpital dla kobiet. Zarządzała nim organizacja charytatywna, która opiekowała się biednymi i bezbronnymi kobietami w społeczeństwie, ponieważ w tamtych czasach nie było państwa opiekuńczego. W czasie II wojny światowej posiadłość była zamieszkana, a później służyła jako dom dla osieroconych sierot i ludzi, którzy nie mieli gdzie się podziać. W latach 80. budynek, obecnie pusty, stał się ośrodkiem dla młodych artystów i muzyków.

Podążając zwykłą trajektorią, w 2002 roku stał się luksusowym hotelem. Stary szpitalny kościół jest teraz klubem nocnym, w którym znajdziesz różnorodne dźwięki, od salsy po techno. Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu i posiadają wiele oryginalnych elementów, w tym kominki, ozdoby i wysokie sufity. Dzięki powiązaniom z teatrem Royal Theatre Carre hotel może zaoferować wyjątkowy wieczór w tym wrażliwym lokalu z bezpłatnymi napojami i śniadaniem. Spędź swoje dni na rowerze, pływając łódką lub spacerując po tej wielkiej stolicy europejskiego oświecenia.

Budynek Hotelu ArenaJadalnia hotelu Arena z oknami na ogródKolacja w hotelu ArenaBar Hotelu ArenaLobby hotelu ArenaProjekt wnętrz hotelu ArenaSypialnia hotelu ArenaLuksusowy pokój w hotelu ArenaApartament Hotelu ArenaŁazienka hotelu Arena

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector