Hotel Amadeus   Seville

Położony w samym sercu Sewilli, dzielnicy Santa Cruz, hotel Amadeus jest uosobieniem serca muzyki klasycznej, zachowując jednocześnie styl sewilski. Ta XVIII-wieczna rezydencja została przekształcona w elegancki hotel, który oferuje panoramiczne widoki na słynne zabytki, takie jak katedra i Giralda.

Obejmujący temat muzyki klasycznej, na centralnym patio znajduje się szeroka gama instrumentów muzycznych, zapraszając gości do dzielenia się swoimi talentami. Muzyka tworzy spokojną atmosferę; można jednak poprosić o dźwiękoszczelny pokój, aby mieć pewność, że sen nie zostanie zakłócony. Każdy pokój został gustownie urządzony, aby odzwierciedlać prostą elegancję i podkreślać naturalne piękno budynku. Pokoje są przestronne i komfortowo umeblowane, ale jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, niektóre apartamenty oferują jacuzzi, prywatny balkon i miejsce do siedzenia. Każdy pokój zapewnia również partyturę płyt CD, oper i różnych książek, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w temacie muzycznym.

Dzięki centralnej lokalizacji w zabytkowym centrum miasta, tylko kilka kroków dzieli go od najsłynniejszych atrakcji miasta. Możesz zwiedzać miasto pieszo lub zorganizować wycieczki za pośrednictwem konsjerża. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu uroków Sewilli, możesz wrócić do komfortu Hotelu Amadeus, aby zażyć orzeźwiającej kąpieli w basenie, zjeść pyszny posiłek na tarasie lub zrelaksować się przy koktajlu, odpływając w rytm muzyki klasycznej.

Lobby hotelu Amadeus SewillaSalon hotelu Amadeus Seville z instrumentami muzycznymiPokój i dziedziniec hotelu Amadeus SevillePosiłki w hotelu Amadeus SewillaHotel Amadeus Sewilla pokój dwuosobowyHotel Amadeus Seville pokój na poddaszuHotel Amadeus Seville pokój na poddaszu z wannąPokój w hotelu Amadeus SewillaJacuzzi na dachu hotelu Amadeus SevilleTaras na dachu hotelu Amadeus SevilleHotel Amadeus Seville taras na dachu zielone krzesła projektowe i katedra w tle

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector