Hôtel 20°   Sud

Mauritius to państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim u wschodniego wybrzeża Afryki, na którym znajduje się również Hotel 20°Sud. Dzięki zaledwie 29 pokojom i 7 apartamentom goście z pewnością poczują się rozpieszczani i zadowoleni podczas pobytu. Pokoje wahają się od „Uroku” do bardziej pożądanych pokoi i apartamentów „Na plaży”. Pięć „Austral Suites” hotelu obejmuje prywatne małe baseny, jacuzzi i duże tarasy z widokiem na turkusowe wody.

Bez względu na to, gdzie się zatrzymasz, będziesz mieć dostęp do wanny na nóżkach, oddzielnego prysznica i dwóch umywalek wbudowanych w piękne drewniane meble – kawałki antycznych mebli zdobią każdy pokój, nadając hotelowi naprawdę odrębną i spersonalizowaną atmosferę. Jedną z wyjątkowych cech tego hotelu jest to, że goście mają możliwość zjedzenia posiłku na pokładzie najstarszej motorówki na wyspie! Łódź o nazwie Lady Lisbeth została zbudowana w 1929 roku i wypływa każdego wieczoru z maksymalnie ośmioma pasażerami. Jeśli jest to coś, co chcesz zrobić, pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji!

Który hotel na wyspie ma spa? „Strefa komfortu” oferuje ponad 40 różnych opcji zabiegowych, od depilacji woskiem i manicure po masaże gorącymi kamieniami i zabiegi na twarz. Szukasz odrobiny przygody? Hotel oferuje wycieczki, w tym wycieczki na egzotyczny targ w Port-Louis, do Ogrodu Botanicznego Pamplemousse, do Muzeum Trzciny Cukrowej i nie tylko! Pływaj, graj w golfa, nurkuj i żegluj do zabawy i relaksu w Hotelu 20°Sud!

Hôtel 20° SUD hotel od plażyHôtel 20° SUD hotel nocąSalon hotelowy 20° SUDRestauracjaPokój od strony plażyŁazienka przy plażyApartamentowy domApartament AustralijskiHôtel 20° SUD apartament hotelowy z prywatnym basenem i widokiem na oceanHôtel 20° SUD apartament hotelowy sypialniaHôtel 20° SUD hotelowy apartament z łazienką z jacuzziHôtel 20° SUD apartament hotelowy prywatny balkonHotelowy basen 20° SUD z małym mostkiemHôtel 20° SUD basen hotelowy w nocyHôtel 20° SUD hotelowy hamak w ogrodzieHotelowa plaża hotelowa 20° SUD

Lady Lisbeth

Łódka Lady LisbethRestauracja Lady LisbethWindsurfing na Mauritiusie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector