Home Hotel   Buenos Aires

Ten butikowy hotel został zaprojektowany tak, abyś czuł się jak w domu, a przynajmniej jak jako gość kogoś o wyśmienitym guście i dużej ilości pieniędzy. Meble są szwedzkie, widoki na spokojny ogród, aw pokojach są odtwarzacze MP3 i indywidualnie sterowana klimatyzacja. Bar znajduje się w modnym miejscu dla pięknych mieszkańców Buenos Aires i grają najlepsi lokalni DJ-e.

Dostępne są dwa niesamowite lofty na otwartym planie z własnymi balkonami, wolnostojącymi wannami i jacuzzi. Spa jest dostępne, aby nałożyć ogórki na oczy i masować załamania szyi. Lokalizacja, w obszarze znanym jako Palermo Hollywood ze względu na mnóstwo studiów i lokalizacji filmowych, jest wystarczająco blisko centrum gastronomicznego Buenos Aires, nie ulegając uduszeniu lokalizacji w centrum miasta. Wycieczki mają inny smak niż zwykła taryfa – lekcje tanga i wycieczki na szalone mecze argentyńskiej piłki nożnej to tylko niektóre z propozycji.

Strona główna Hotel Buenos Aires wejścieHome Hotel Buenos Aires ogród z góryHome Hotel Buenos Aires ogród z designerskimi meblamiHome Hotel Buenos Aires taras z koktajlamiHome Hotel Buenos Aires bar w ogrodzieHome Hotel Buenos Aires relaks na prywatnym tarasieHome Hotel Buenos Aires siedzi przy basenieStrona główna Hotel Buenos Aires basenStrona główna Hotel Buenos Aires salonSzczegóły mebli Home Hotel Buenos AiresStrona główna Hotel Buenos Aires pokójHome Hotel Buenos Aires wystrój wnętrzStrona główna Hotel Buenos Aires sypialniaStrona główna Hotel Buenos Aires pokójHome Hotel Buenos Aires pokój z drzwiami do basenuPokój Home Hotel Buenos Aires z prywatnym tarasem i kominkiem w nocyDomowy Hotel Buenos Aires pływacki basen przy nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector