Hollandia   Hut

Ta chata górska jest własnością Szwajcarskiego Klubu Alpejskiego i leży na wysokości 3240 metrów nad poziomem morza z widokiem na przełęcz lodowcową. Aby się tam dostać, trzeba przejść przez sam lodowiec. Następnie podejdź do północnej strony Lotschenlucke. Dozorca zobaczy cię z odległości wielu kilometrów, tylko plamki na epickiej bieli, więc twoje powitanie będzie dobrze przygotowane. Może po przyjeździe napij się herbaty owocowej i rozgrzej się.

Chata została niedawno odnowiona z nowej sosny i wyposażona w eko-luki. W przestronnych pokojach wieloosobowych jest miejsce nawet dla siedemdziesięciu osób. Łóżka wyposażone są w kołdry, ale ze względu na zimno niezbędny jest również śpiwór. Większość wspinaczy przynosi własne, ale jeśli zapomnisz, możesz kupić jednorazową w chatce. Serwowane są śniadania i kolacje, które zawierają mnóstwo białka na cały dzień.

Widok z lotu ptaka Hollandia HüttePoczątek wyprawy wspinaczkowejHollandia Hütte na klifieHollandia HütteHollandia buda i góryChata HollandiaDormitorium Hollandia HütteZdjęcie panoramy Hollandia Hütte

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector