Holiday Inn Resort   Orlando Suites

Nickelodeon, dom kultowych postaci z kreskówek, takich jak Dora the Explorer i Spongebob Kanciastoporty, ma długą historię zabawiania dzieci za pośrednictwem telewizji. Teraz małe łobuzy mają szansę naprawdę wejść do zwariowanego świata Nickelodeon w swoim kurorcie na Florydzie, który jest zapowiadany jako miejsce, w którym rodziny mogą mieć „SLIME swojego życia”.

Specjalne apartamenty są elastyczne i mogą pomieścić większość rodzin i przyjaciół, większość jest ozdobiona ulubionymi postaciami z kreskówek. Ciesz się najnowszą technologią „4-D”, w której telewizja staje się dotykowa, możesz dotknąć bąbelków i poczuć lepki śluz. Zabierz rodzinę do spa, w którym rodzice korzystają z zabiegów relaksacyjnych, a dzieci mają własne spa, w którym mogą wykonać realistycznie wyglądające tatuaże aerografem, warkocze i manicure. A na te chwile, kiedy wystarczą tylko masowe ilości zielonego szlamu, jest wydarzenie „Masowe odchudzanie”, a nawet szansa na wzięcie udziału w pełnym „Doświadczeniu śluzu”.

Front budynku Holiday Inn Resort Orlando SuitesWejście do holu Holiday Inn Resort Orlando SuitesHoliday Inn Resort Orlando Suites miejsce spotkań patioHoliday Inn Resort Orlando Suites baseny w nocyHoliday Inn Resort Orlando Suites Kino 4DHoliday Inn Resort Orlando Suites Gry zręcznościoweHoliday Inn Resort Orlando Suites Apartament z 3 sypialniamiApartament Holiday Inn Resort Orlando SuitesHoliday Inn Resort Orlando Suites sypialniaPokój dziecięcy Holiday Inn Resort Orlando SuitesHoliday Inn Resort Orlando Suites CabanaHoliday Inn Resort Orlando Suites baseny i zjeżdżalnieHoliday Inn Resort Orlando Suites wielka fala

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector