Hideout   Bali

Zbudowany w 2015 roku The Hideout nie jest luksusowym hotelem, ale ucieczką poszukiwacza przygód ukrytą w balijskim lesie. Goście szukający samotności z pewnością ją tu znajdą, wraz z w pełni wyposażoną kuchnią i skuterem, z którego można korzystać bezpłatnie. Okoliczna przyroda jest bogata; podróżni powinni być przygotowani na spotkanie zwierząt, od kotów i kaczek po żaby i krowy.

Ten dom ma dwa piętra i obejmuje przytulną część dzienną (z wiszącym hamakiem), dużą garderobę, łazienkę i prysznic na zewnątrz. Na drugim piętrze znajduje się sypialnia z łóżkiem typu king-size (w komplecie z moskitierą). Bambus jest dobrze znany ze swojej stabilności temperaturowej i naturalnej wentylacji, więc goście powinni pamiętać, że nie ma klimatyzacji.

Chcesz wykorzystać swoją kreatywną stronę? Kryjówka jest dostarczana w komplecie z książkami, dziewięcioma instrumentami muzycznymi (w tym krótkim przewodnikiem gry na ukulele!), materiałami plastycznymi, grami planszowymi i matą do jogi.

Widok z domu skupia się bezpośrednio na jednym z najświętszych miejsc w okolicy, zwanym Campuhan; Campuhan to po balijsku miejsce, w którym spotykają się dwie rzeki. Służy jako źródło wody święconej podczas ceremonii oraz oczyszczania ciała i ducha.

Kryjówka znajduje się w odległości krótkiego spaceru od ośrodka, w którym można zjeść smaczną kolację z niezapomnianym widokiem na górę Agung. Rowerem można łatwo dotrzeć do wielu tradycyjnych małych sklepów i restauracji. Goście mogą wybrać się na trekking przez pola ryżowe, wspiąć się na górę Agung, nurkować z rurką lub rurką, odwiedzić nocny targ i lokalne świątynie — przygody nie mają końca!

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Hideout Bali bambusowy dom nad rzeką

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Hideout Bali bambusowy dom w dżungli

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Hideout Bali bambusowa kuchnia

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Sypialnia bambusowego domu Hideout Bali

Zdjęcie autorstwa OWLCTURNAL

Bambusowa sypialnia Hideout Bali z trójkątnymi oknami

Zdjęcie autorstwa OWLCTURNAL

Dziewczyna leżąca w bambusowym domu Hideout Bali

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Hideout Bali bambusowy taras domu

Zdjęcie autorstwa Sashy Juliard

Chłopaki odpoczywają w hamaku w bambusowym domu Hideout Bali

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Hideout Bali bambusowy dom rano widok

Zdjęcie autorstwa Valentino Luisa

Bambusowy taras Hideout Bali

https://www.youtube.com/watch?v=/HvMjQwZkKnc

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector