Heron Live   Hotel

Położony w historycznej Małopolsce, zwanej „Małą Polską”, Hotel Heron Sienna zbudowany jest na XVIII-wiecznych terenach otoczonych bujnymi naturalnymi lasami i jeziorami. Hotel położony jest tuż obok Jeziora Roznowskiego, gdzie Goście mogą uprawiać różne sporty wodne, od żeglarstwa po wyścigi łodzi. Pobliskie atrakcje obejmują również wspinaczkę skałkową, piesze wycieczki, jazdę na rowerze i jazdę na nartach w sezonie zimowym dla poszukiwaczy przygód.

Podróżni mogą zjeść posiłek w Restauracji Marina, Restauracji Sienna 104 lub w Sky Bar, który oferuje dania kuchni azjatyckiej z najwyższej półki i piękny widok. Po przekąsce udaj się do hotelowego hangaru klubowego, gdzie możesz potańczyć lub napić się drinka w salonie usianym aksamitnymi poduszkami. Klub oferuje również salę VIP, mogącą pomieścić do 20 osób, wynajmowaną na imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Hotel oferuje basen, salon fryzjerski i ekskluzywne spa dla gości.

Idealne miejsce na wypoczynek, a nawet przyjęcie weselne, Hotel Heron Sienna sprawi, że goście poczują się zrelaksowani, odmłodzeni i gotowi na kolejną przygodę.

Zdjęcie lotnicze Heron Live HotelHeron Live Hotel nad brzegiem jezioraParking hotelu Heron LiveSalon hotelu Heron LiveRestauracja Heron Live HotelSypialnia Heron Live HotelHeron Live Hotelowa łazienka z saunąSpa Heron Live Hotel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector