Heritance   Tea Factory

Istnieją dwie rzeczy, których potrzebujesz, aby kipiąca fabryka herbaty na Sri Lance: po pierwsze, wysokość ponad 2000 stóp była dobra, a po drugie, dużo podłóg, aby proces sortowania, ważenia i suszenia można było przeprowadzić szybko, aby herbata zachowała swój charakterystyczny smak. A kiedy nadejdzie czas sprzedaży fabryki, można ją przekształcić w hotel, w którym goście mogą podziwiać wspaniały krajobraz z górskiego położenia i cieszyć się wspaniałymi posiadłościami pozostawionymi przez Raj.

Dzisiejszy hotel wygląda dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy został wybudowany w XIX wieku. Wewnątrz znajduje się spa z wszelkiego rodzaju masażami, luksusowymi peelingami i okładami – jest też biblioteka, siłownia i putting green. Możesz wybrać swój pokój spośród wielu dostępnych z prysznicem ze strumieniem deszczowym i jedwabną pościelą.

Możesz wypożyczyć rowery, wybrać się na wycieczkę, spacerować po starych brytyjskich wioskach i parkach, odwiedzić legendarną świątynię Sita Eliya, powąchać ogrody botaniczne, zobaczyć specjalne kwiaty mrozu… Herbata też jest wyjątkowa i pochodzi z butikowej fabryki. Możesz zabrać trochę do domu, śmiało, będzie to miła pamiątka z podróży.

Widok z helikoptera Heritance Tea FactoryNatura wokół wzgórz KandapolaFabryka herbaty HeritancePlantacja herbaty przed hotelem Heritance Tea FactoryFabryka herbaty Heritance nocąLobby hotelu Heritance Tea FactoryMuzeum Heritance Tea Factory przypominające wnętrze fabrykiFabryczny pasek tematycznyRestauracja hotelowa Heritance Tea FactorySalon w Fabryce Herbaty HeritancePokój hotelowy Heritance Tea FactoryPokój Heritance Tea Factory z widokiem na przyrodęPokój fabryki herbaty HeritanceŁazienka fabryki herbaty HeritanceSpa Fabryki HerbatyWagon kolejowy Heritance Tea Factory

Restauracja Wagonów

Restauracja WagonówWnętrze restauracji wagonu kolejowego w hotelu Heritance Tea Factoryliście herbatyWybór liści herbatyFabryka herbaty na Sri LanceHerbaciarnia Heritance Tea FactoryPonad chmurami w hotelu Heritance Tea FactoryPole golfowe Heritance Tea Factory

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector