Heritance   Kandalama

„W dżungli, potężnej dżungli, lew ma sto stóp wysokości i jest wykuty w górze”

Wszyscy słyszeliśmy o basenach bez krawędzi, ale ten w hotelu Kandalama płynnie łączy się z jeziorem Kandalama. Tam można pływać w zachodzącym słońcu.

Podłoga „Czarnej wody” to czarna skała, na której zbudowany jest sam hotel. Dach jest ogrodem, a belki nośne wspinające się na małpy przypominają drzewa z okolicznych 200 akrów lasu chronionego (dostępne są wycieczki do wypełnionej drzewami gęstości).

Hotel jest zbudowany na palach, dzięki czemu woda i zwierzęta mogą swobodnie przepływać pod nim. Nie ma utwardzonej drogi do drzwi, ponieważ hotel wtapia się w otoczenie, prawie nie zauważysz budynku.

Niezwykłe osiągnięcie wizjonerskiego architekta Geoffreya Bowy, wnętrza pozostały proste, ale eleganckie, więc twoją uwagę przyciągają widoki Sigiriya, ósmego cudu świata.

Sigiriya to pałac wykuty w gigantycznej formacji skalnej. Jest zamieszkana od czasów prehistorycznych, ale najbardziej znana jest z masywnych rzeźb przypominających sfinksa, starożytnych fresków i złożonych elementów wodnych.

Mówiąc o elementach wodnych, Heritance Kandalama jest tak przyjazna dla środowiska, że ​​nawet oczyszcza własne ścieki przed użyciem ich do nawadniania własnych rozległych ogrodów.

Hotel Heritance Kandalama nad jeziorem Kandalama Wewa

Hotel Heritance Kandalama nad jeziorem Kandalama WewaHeritance Kandalama, ekologiczny hotel Sri LankiPrzyroda w KandalamieHotel Heritance KandalamaHotel Heritance Kandalama nocąTaras hotelu Heritance KandalamaRestauracja hotelu Heritance KandalamaHeritance Kandalama Hotelowy korytarz ze skałamiJaskinia w KandalamieSalon w hotelu Heritance KandalamaPokój hotelowy Heritance Kandalama z widokiem na przyrodęPokój hotelowy Heritance Kandalama z prywatnym tarasemPokój hotelowy Heritance Kandalama z widokiem na jezioroHeritance Kandalama Hotelowa łazienka z widokiem na przyrodęPokój hotelowy Heritance Kandalama w nocyPiękna dziewczyna w jacuzziKobieta wpatrująca się w naturę Sri LankiBasen w hotelu Heritance KandalamaBasenBasen z widokiem na jezioro Kandalama WewaSafari na Sri LancePrzejażdżka na słoniu nad jeziorem Kandalama WewaHeritance Kandalama Hotel i słonie w Kandalama Wewa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector