Herangtunet   Hotel

Czarująca wioska Heggenes, położona w najwyższym paśmie górskim Norwegii, leży pomiędzy dwoma malowniczymi parkami narodowymi. Na wysokości 500 metrów znajduje się ekskluzywny hotel butikowy Herangtunet. Ta oszałamiająca posiadłość wydaje się być wzięta z kart bajki. Położony pośród rozległego lasu i otoczony wodą, Herangtunet naprawdę ucieleśnia swoją nazwę, co można przetłumaczyć jako „ogród wiejski”. Jedynymi innymi pobliskimi budynkami są starożytne, niezamieszkane budowle, które zostały zachowane jako świadectwo dziedzictwa kulturowego prowincji Valdres.

Ten mały hotel z muru pruskiego został zbudowany w tradycyjnym stylu regionalnym. Goście mogą wybierać spośród pięciu stylowych pokoi o tematyce związanej z Norwegią, Szwecją, Islandią, Holandią i Francją. Istnieją również cztery większe apartamenty tematyczne przypominające Nowy Jork, Aspen, Londyn i Rzym. Istnieje również w pełni umeblowany apartament dla gości wymagających nieco większej przestrzeni. Przytulna restauracja zapewnia przyjemną atmosferę dzięki piecowi opalanemu drewnem i potrawom regionalnym.

Położony pomiędzy parkami narodowymi Jotunheimen i Heggefjord, Herangtunet jest całorocznym celem podróży w najbardziej słonecznym regionie Norwegii. W miesiącach letnich Herangtunet znajduje się w pobliżu dużego jeziora, jednego z największych miejsc do raftingu, szlaków turystycznych, tras jeździeckich, formacji wspinaczkowych i wspaniałych miejsc do wędkowania. Zimą staje się doskonałą lokalizacją ze względu na bliskość ośrodka narciarskiego Beitostølen.

Niezależnie od tego, czy chcesz uciec od miejskiego życia, odkrywać dziką przyrodę, czy szukasz idealnego miejsca spotkań, Herangtunet oferuje kameralne i luksusowe zakwaterowanie, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

Hotel Herangtunet z góryBudynki hotelowe Herangtunet z zielonymi dachamiHerangtunet Hotel zimowe gotowanie na świeżym powietrzuLobby hotelu HerangtunetTaras hotelu Herangtunet

Apartament

Apartament w hotelu HerangtunetPokój w hotelu Herangtunet

Apartament Aspen

Apartament AspenSypialnia apartamentu AspenŁazienka Aspen Suite

Pokój francuski

Pokój Francuski

islandzki pokój

islandzki pokój

Apartament londyński

Apartament londyńskiŁazienka londyńskiego apartamentu

Apartament nowojorski

Apartament nowojorskiŁazienka nowojorskiego apartamentu

Pokój Norweski

Pokój Norweski

Apartament Rzymski

Apartament RzymskiŁazienka Rzym Suite

Szwedzki pokój rodzinny

Szwedzki pokój rodzinnyJacuzzi w hotelu HerangtunetWędrówki po JotunheimenJötunheimeńska jesieńGóry i jeziora Bessegen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector