Henn-na   Hotel

Obsadzony przez wielojęzyczne roboty (tak, roboty), podróżni z pewnością będą mieli niezapomniany pobyt w hotelu Henn-na w Nagasaki w Japonii. Roboty (jednym z nich jest anglojęzyczny robot-dinozaur) służą do meldowania gości, a roboty portierskie będą wnosić bagaże do pokoi gościnnych.

Oczywiście ludzki personel jest również dostępny dla gości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jeśli pojawi się problem, ale roboty stanowią główny personel – i tak, możesz z nimi porozmawiać.

Jedna z japońskich definicji „henn” oznacza „zmianę”, co odzwierciedla zaangażowanie hotelu „na rzecz ewolucji w dążeniu do niezwykłych doznań i komfortu, które wykraczają poza zwyczajność”.

Kolejnym dziwactwem tego innowacyjnego hotelu jest rozpoznawanie twarzy; dzięki bezkluczykowemu blokowaniu i wejściu goście nie muszą się martwić, że zapomną karty-klucze podczas pobytu. Jeśli jednak nie lubisz technologii rozpoznawania twarzy, możesz poprosić o klucz do karty, jeśli chcesz.

Podróżni powinni pamiętać, że w hotelu Henn-na nie ma restauracji ani obsługi pokoju/kuchenek mikrofalowych. Jednak w odległości spaceru znajduje się restauracja.

Koncepcja hotelu polega na zapewnieniu minimum niezbędnego do usunięcia „bezużytecznych udogodnień”. Ale nie martw się – jest darmowe Wi-Fi!

Zdjęcia © HUISTEN BOSCH

Budynek hotelu Henn-na

W recepcji roboty będą czekać na Ciebie, aby Cię zameldować. Skanery twarzy umożliwiają futurystyczny pobyt w hotelu bez użycia kart i kluczy. Gdy skanowanie twarzy jest gotowe, możesz otworzyć drzwi za pomocą skanera twarzy.

Zameldowanie robota biurkowego Henn-na Hotel

W Henn na Hotel jest też kilka humanoidalnych robotów, które mówią wieloma językami.

Henn Hotel Robot Woman

Masz problem z przenoszeniem ciężkiego bagażu? Bez obaw, hotel posiada również roboty do przenoszenia bagażu.

Henn-na Hotelowy robot portiera

W tej szatni zautomatyzowane ramię robota przechowa Twój bagaż, jeśli zdarzy ci się przyjechać wcześniej lub potrzebujesz go gdzieś przechować po wymeldowaniu.

Po prostu umieść swoją torbę w „drzwiach do obsługi bagażu”, a robot zajmie się resztą.

Szatnia robota

Najnowocześniejszy tablet posiada system rozpoznawania twarzy, aby odblokować pokój hotelowy.

System rozpoznawania twarzy Henn-na Hotel

Pokój przyszłości w japońskim stylu z inteligentną technologią dookoła. Hotelowy system klimatyzacji z panelami promiennikowymi wykorzystuje fale elektromagnetyczne do przenoszenia ciepła, aby utrzymać idealną temperaturę wewnątrz.

Ponadto czujniki ruchu automatycznie wyłączają światło, jeśli opuścisz pokój.

Pokój typu deluxe w hotelu Henn-na

Pokój typu Standard o powierzchni 28 m2 (301 ft2).

Pokój typu superior w hotelu Henn-naTabletka Henn-na Hotel

Wszystkie pokoje wyposażone są w najnowocześniejszy system klimatyzacji z panelami promiennikowymi, który przez cały czas utrzymuje przyjemną temperaturę.

Panel promiennikowy Henn-na Hotel

Café Corner dysponuje odkrytym tarasem.

Kawiarnia w hotelu Henn-na

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector