Helga’s Folly  

Ulubiony przez celebrytów i poszukiwaczy rozrywki, ten bajkowy pałac zestawiony jest z bujną dżunglą. Hotel został zbudowany przez wizjonerską artystkę, Esme De Silva i jej męża bon vivant w latach 30. XX wieku. Dziś prowadzi je ich córka, znana jako Madam Helga. Udekorowała hotel marionetkami, różową farbą i swoją ogromną kolekcją pamiątek rodzinnych. Kiedy nie prowadzi hotelu, Helga projektuje ostentacyjną biżuterię, używając lankijskich klejnotów i złota. Nie ma dwóch takich samych pokoi.

Korytarze i sale bankietowe tej brytyjskiej rezydencji w dżungli zdobią stare gramofony, głowy jeleni i błyszczące kule. Do dyspozycji Gości jest zaciszny basen, pachnące ogrody pełne egzotycznych kwiatów oraz prywatne kino. Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji do odkrywania buddyjskiego dziedzictwa Sri Lanki, aw pobliżu znajduje się zabytkowe miasto Kandy.

Helga's Folly na zewnątrzBudynek Szaleństwa HelgiSzaleństwo HelgiWejście do Szaleństwa HelgiRzeźba czerwonego stwora Helga's FollyŻółte wnętrze Helgi's FollyKolekcja dzieł sztuki Helga's FollyProjekt sufitu Helga FollyJadalnia w hotelu Helga's FollySalon Helgi FollyGigantyczne świeceMalowidła ścienne Szaleństwo HelgiHelga's Folly ptasie obrazyNiebieski pokój HelgiSalon Helgi FollySchody Szaleństwa HelgiPokój Szaleństwa HelgiSypialnia Szaleństwa HelgiKawa na tarasie w Helga's FollyTaras Szaleństwa HelgiOgród szaleństwa HelgiPies w Helga's Folly

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector