Hayema   Heerd

Ten pensjonat B&B położony jest na holenderskiej farmie i urządzony jest w stylu słomy. Śpij na stodole na najbardziej luksusowym łóżku ze słomy na świecie z mnóstwem kołder, narzut i poduszek. Reszta dekoracji utrzymana jest w bajkowym stylu, dzięki czemu poczujesz się jak księżniczka; są żyrandole, dywaniki z krowiej skóry i zamkowe krzesła, a kiedy usiądziesz przy stole jadalnym, będziesz miał rozległy widok na tereny z bawiącymi się króliczkami, elfami i krasnoludami (być może będziesz musiał użyć swojej wyobraźni przez ostatnie dwa ).

Lub możesz spać w wyjątkowym słomianym igloo. Igloo jest wyposażone w wygodne meble, podwójne łóżko i minibar. Dach to szklana kopuła, przez którą można podziwiać usiane gwiazdami nocne niebo. Przypuszczalnie otwarte płomienie są poważnie odradzane we wszystkich właściwościach słomy. Oczywiście tego dnia jest mnóstwo atrakcji, którymi można się zająć, co czyni go idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek.

Hayema ​​Heerd jurty o wschodzie słońcaJurty Hayema ​​HeerdWnętrze igloo Hayema ​​HeerdŁóżko Hayema ​​Heerd iglooHayema ​​HeerdStodoła Hayema ​​Heerd z łóżkamiSprężyny skrzynioweŁóżko w stodoleStodoła Hayema ​​HeerdWidok z łóżkaŁóżko jak z bajkiNaturaZielone igloo

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector