Hard Day’s   Night

Spróbuję porozmawiać o tym hotelu o tematyce Beetles bez okropnych kalamburów związanych z Beetles. Będzie ciężko, dam radę? Czytaj. Usytuowany obok słynnego „Cavern Club”, gdzie Beetles po raz pierwszy zdobyli sławę, hotel ten jest doskonale przystosowany dla fanów, którzy chcą odkrywać wszystkie zabytki i atrakcje związane z najsłynniejszymi synami Liverpoolu. Nie wspominając o setkach lat bogatej historii morskiej i architektonicznej, która istniała, zanim pojawili się na scenie. W rzeczywistości Liverpool ma jedną z najbardziej unikalnych i zróżnicowanych architektur w Europie, nic dziwnego, że niedawno został nazwany „Europejską Stolicą Kultury”.

Możesz wybierać spośród wielu pakietów wakacyjnych, w tym jednego, w którym możesz zobaczyć występ zespołu Beetles w prawdziwym Cavern Club. Masz do wyboru cztery restauracje i bary, w tym „Blake’s”, który został oficjalnie nazwany „Najlepszą restauracją w centrum miasta w Liverpoolu”. To wspaniały wystrój, grafika i projekt, które utkwią w Twojej pamięci – apartament Lennona ma nawet mały fortepian. Masz to – 200 słów i żadnych głupich kalamburów Beetles i zrobiłem to bez pomocy!

Budynek hotelu Hard Day's Night z dekoracją świątecznąhotelu BeatlesówBar hotelowy Hard Day's NightSuita Johna LennonaApartament hotelowy Hard Day's NightPokój hotelowy BeatlesówPokój hotelowy Hard Day's NightSypialnia BeatlesówPokój Żółtej Łodzi PodwodnejVauxhall Astra z obrazami Beatlesów

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector