Harbour Grand   Kowloon

Ten pięciogwiazdkowy hotel z 555 pokojami położony jest na nabrzeżu Kowloon, zaledwie kilka kroków od słynnego Victoria Harbour w Hong Kongu. W każdym pokoju znajdują się sięgające od podłogi do sufitu okna i marmurowe łazienki. Podróżni mogą popływać w hotelowym basenie bez krawędzi ze szklanymi ścianami i jacuzzi z widokiem na port.

Goście mogą również wybierać spośród różnych lokali gastronomicznych, w tym tradycyjnego japońskiego grilla, klasycznego kantońskiego lub nieformalnej kuchni włoskiej. Gorąco polecam Harbour Club Lounge, prywatny salon serwujący bezpłatne napoje, śniadania i podwieczorki dla gości. Ten hotel jest tak pięknie zaprojektowany, że służy również jako popularne miejsce na ślub.

Położony w uroczej, pełnej butików dzielnicy, z pobliskimi promami kursującymi na wyspę Hongkong, hotel Grand Kowloon znajduje się zaledwie pięć minut od najbardziej ruchliwych dzielnic handlowych i rozrywkowych w Hongkongu. Kowloon to gęsto zaludniony obszar, w którym znajduje się wiele muzeów i zabytkowych świątyń. Kowloon dosłownie tłumaczy się jako „dziewięć smoków”, co oznacza osiem gór i chińskiego cesarza.

Wieżowiec hotelu Harbour Grand KowloonHol wejściowy do portu Grand KowloonLobby Harbour Grand KowloonRestauracja Harbour Grand KowloonRestauracja PromenadaLuksusowy apartament Harbour Grand KowloonApartament Harbour Grand KowloonHarbour Grand Kowloon Pokój typu Superior z widokiem na portBasen na dachu Harbor Grand KowloonSzklana ściana widzi przez basen na szczycie Harbour Grand KowloonBasen Harbour Grand Kowloon i panorama w Hong Kongu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector