Harbour Grand   Hong Kong

Harbour Grand Hong Kong jest majestatycznym symbolem nowoczesnego luksusu i elegancji na dramatycznym tle imponującego krajobrazu miasta. Ten wspaniały hotel otrzymał wiele znakomitych nagród, w tym nagrodę World Luxury Hotel Award w 2014 roku, co jest dowodem wyjątkowej obsługi i wyjątkowej jakości.

Oferujący niesamowite widoki na Zatokę Kowloon i Port Wiktorii, hotel Harbour Grand Hong Kong wznosi się, by dołączyć i uczcić słynną panoramę. Hotel oferuje 828 pokoi i apartamentów, każdy z własnym punktem widokowym na miasto i port. Każdy pokój urządzony jest we współczesnym stylu orientalnym, w ciepłych kolorach ziemi i naturalnym świetle, podkreślając imponujący widok. Pokoje o podwyższonym standardzie oferują panoramiczne widoki na rozległe miasto i przecinające się groble na półwyspie Kowloon. Istnieją również 122 luksusowe apartamenty z większą przestrzenią i spiżarniami dla gości długoterminowych.

Hotel oferuje również szeroką gamę udogodnień, w tym różne lokale gastronomiczne oferujące fachowo przygotowaną kuchnię japońską, kantońską i zachodnią. Goście mogą skorzystać z 27-metrowego odkrytego basenu, aby popływać w porcie, odpocząć w klubie fitness lub skorzystać z zabiegów spa na ciało po długim dniu.

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Hongkong w interesach, czy dla przyjemności, hotel Harbour Grand Hong Kong zapewnia pierwszorzędną orientalną gościnność.

Port Grand Hong Kong na zewnątrz wieży z panoramą HongkonguLobby Harbor Grand Hong KongSalon w holu Harbour Grand Hong KongRestauracja Kwan Cheuk HeenRestauracja Kwan Cheuk HeenSalon Harbour ClubSalon Harbour ClubPortowa Grand CaféPortowa Grand CaféRestauracja i salon Le 188˚Restauracja i salon Le 188˚Taras Le 188˚Taras Le 188˚Salon Sale ŚlubneSalon w holu na świeżym powietrzuSalon w holu na świeżym powietrzuPokój typu Grand Delux z widokiem na portPokój typu Grand Delux z widokiem na portApartament Premier z widokiem na portApartament Premier z widokiem na portPokój Premier z widokiem na portPokój Premier z widokiem na portPokój typu Premier z widokiem na port i patioTaras Harbour Grand Hong Kong i romantyczna paraSiłownia Harbour Grand Hong KongBasen Harbour Grand Hong KongPanorama Hongkongu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector