Hacienda   Cerritos

Meksyk, kraina tequili, plaż, zabawy i emocji, jest domem dla wielu zabytków i znakomitych hoteli, w tym Hacienda Cerritos. Cerritos znajduje się na prywatnym urwisku, około 40 mil na północ od Cabo San Lucas, poza historyczną kolonią Todos Santos (Wszystkich Świętych). Jest także domem dla jednych z najlepszych na świecie surferów na najlepszej plaży na świecie, Cerritos Beach.

Pobyt w Cerritos zapewnia dostęp do dwóch sklepów surfingowych, lekcji surfingu, boogie boardingu, wszystkich rodzajów wędkarstwa, prywatnych wycieczek łodzią panga, obserwowania wielorybów i wielu innych atrakcji wodnych. Ciesz się morskimi przygodami lub spędź dzień na zwiedzaniu wielu galerii sztuki, sklepów, rękodzieła, kawiarni, barów i wspaniałych restauracji w artystycznej kolonii Todos Santos.

Jeśli wolisz spędzić dni w Cerritos, przeżywając meksykańskie przygody, wybierz się na wycieczkę quadem i pieszą z przewodnikiem, wycieczkę do wodospadów, wyprawy konne i zwiedzanie rezerwatu przyrody Sierra de Laguna. Jeśli chcesz się zrelaksować po dniu spędzonym na pływaniu, tenisie lub wędrówce, możesz skorzystać z niezliczonych masaży leczniczych i zabiegów na skórę lub zrelaksować się przy mojito lub margaricie w jednym z 4 basenów na miejscu.

Niedziele w Cerritos oznaczają również, że możesz popijać świetne drinki w słynnym na całym świecie Cerritos Beach Club i posłuchać jazzu na żywo w wykonaniu Dalene Jones. Jeśli masz szczęście, możesz również spotkać kilka celebrytów, którzy często odwiedzają klub, w tym Roba Lowe’a, Adama Sandlera, Tommy’ego Lee, Kelly Slater i Sammy’ego Hagara.

Antena Hacienda CerritosHacienda Cerritos panorama hoteluHacjenda Cerritos z basenemGłówne wejście do Hacjendy CerritosDziedziniec Hacjendy CerritosSalon Hacjendy CerritosBilard Hacienda Cerritos w salonieJadalnia Hacjendy CerritosPokój w południowym bungalowie Hacienda CerritosPółnocny apartament Hacienda CerritosŁazienka Hacjendy CerritosTaras na dachu Hacjendy CerritosBasen od strony północnej Hacienda CerritosWidok na basen Hacjendy CerritosBasen Hacjendy CerritosBasen Hacjendy CerritosŚlub Hacjendy Cerritos na basenieHacienda Cerritos archiwalne zdjęcie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector