Gyreum  

Jedno z nielicznych miejsc, w których 21 grudnia 2012 roku zorganizowano „imprezę końca świata”. Gratulacje za przeżycie apokalipsy, a czy jest lepszy sposób na świętowanie niż wizyta w Gyreum Ecolodge? Zapowiadany jako najbardziej niezwykły budynek w Irlandii, ogromna konstrukcja przypominająca jurtę jest zasilana wyłącznie energią wiatrową i słoneczną. Tam zjesz organiczne wegetariańskie jedzenie, weźmiesz udział w zajęciach Tai Chi i poprowadzisz medytację. Co powiesz na kąpiel w świetle księżyca? Tylko upewnij się, że zawiązałeś swoje dredy.

Zakwaterowanie jest w pokojach wieloosobowych lub dostępnych jest kilka pokoi jednoosobowych i par. Ecolodge jest bardziej miejscem niż hotelem i ma więcej wspólnego z religijnym ośrodkiem rekolekcyjnym niż luksusowym miejscem wypoczynku. Bardziej prawdopodobne jest, że zarumienisz się w otwartym budynku tradycyjnego irlandzkiego domu z kilkoma hipisami z Kanady, niż napełnisz żołądek szampanem i ostrygami.

Antena Gyreum EcolodgeGyreum Ecolodge z trawyGwiaździsta noc Gyreum EcolodgeWejście do Gyreum Ecolodge nocąGłówne wejście do Gyreum EcolodgeWnętrze Gyreum EcolodgeSala Gyreum EcolodgeKominek Gyreum EcolodgeBiblioteka Gyreum Ecolodge ze szklaną kopułąPokój Gyreum EcolodgeŁazienka Gyreum EcolodgeOgród Gyreum EcolodgeOgród botaniczny Gyreum EcolodgePływanie łodzią wiosłową po rzeceSurfowanie w Irlandii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector