Gstaad   Palace

Miasto Gstaad słynie ze wspaniałych Alp Szwajcarskich i wspaniałej jazdy na nartach. Jeśli szukasz idealnego zakwaterowania na szwajcarski wypad, nie szukaj dalej niż Gstaad Palace. Pałac został zbudowany w 1913 roku dla najbardziej ekskluzywnej klienteli na świecie i zawsze oferował niezrównaną dyskrecję i gościnność.

Gościnność i komfort w Gstaad Palace gwarantuje luksusowy wystrój i wyposażenie oraz 250 pracowników, którzy są oddani zaspokajaniu wszystkich Twoich potrzeb. Dania kuchni międzynarodowej można zjeść w jednej z 5 hotelowych restauracji, dwóch barach, a następnie spędzić noc imprezując w słynnym klubie nocnym GreenGo.

Możesz korzystać z zajęć na świeżym powietrzu w Gstaad Palace, takich jak tenis, golf, wędkarstwo, jazda na nartach, kajakarstwo, piesze wycieczki, jazda na rowerze i jazda konna. Jeśli wolisz płetwy w pomieszczeniu, popływaj w podgrzewanym basenie, zagraj w ping-ponga, racquetball lub baw się z szeroką gamą opcji we w pełni wyposażonej sali gier.

W Gstaad Palace znajduje się jedno z największych na świecie spa i klubów fitness o powierzchni około 1800 metrów kwadratowych. Obejmuje ono zabiegi relaksacyjne w 8 prywatnych pokojach, prywatne apartamenty spa, sauny i łaźnie tureckie. Spa oferuje również kryty i odkryty gorący basen z zapierającymi dech w piersiach widokami na Alpy. Jakby tego było mało, ich spa ma również 7 sal Hamman, siłownię i studio pilates, a także cztery odkryte korty tenisowe i boisko do racquetballa.

Pałac Gstaad w Alpach SzwajcarskichPałac Gstaad zimą pokryty śniegiemBar w lobbyBar w holu Pałacu GstaadRestauracja Le GrillGstaad Palace Le GrillFromagerieGstaad Palace FromagerieNowy apartament typu deluxeSalon w nowym luksusowym apartamencie Gstaad PalaceNowa sypialnia typu deluxe w Gstaad PalaceMniejszy ApartamentMniejszy apartament Gstaad PalaceApartament WieżaKącik wypoczynkowy apartamentu w wieży Gstaad PalaceSypialnia apartamentu w wieży Gstaad PalaceSpa w pałacu GstaadSchronisko Walig

Schronisko w górach

Schronisko WaligKuchnia chaty górskiej WaligSypialnia w schronisku górskim WaligTaras schroniska górskiego Walig

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector