The Gritti   Palace

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Gritti Palace Venice to XV-wieczny pałac położony wzdłuż włoskiego Canal Grande, z którego roztacza się widok na wspaniały kościół Santa Maria Della Salute oraz Palazzo Venier dei Leoni, w którym znajduje się Muzeum Guggenheima.

Wszystkie 61 pokoi i 21 apartamentów w Gritti Palace z pewnością nadaje się dla członków rodziny królewskiej, z wyłożonymi marmurem łazienkami, wspaniałymi obrazami, antykami i kolorowymi, bogatymi tkaninami. Apartamenty wyposażone są w żyrandole i francuskie drzwi. Jeśli szukasz prawdziwie luksusowych wrażeń, zarezerwuj pobyt w apartamencie prezydenckim Hemingwaya, w którym znajduje się klubowy fotel Ernesta Hemingwaya! Hemingway, który uważał The Gritti Palace za swój dom w Wenecji w późnych latach czterdziestych i wczesnych pięćdziesiątych XX wieku, napisał wiele fragmentów swojej powieści „Across the River and Into the Trees” bezpośrednio na miejscu.

Gritti Palace jest także domem dla jednej z najpiękniejszych jadalni w mieście, The Club del Doge. Znajduje się na parterze pałacu i wychodzi na Canal Grande, z możliwością jedzenia na świeżym powietrzu latem na samym kanale. Dania obejmują carpaccio z wołowiny, tatar z łososia i duszoną mątwę.

Jest też siłownia i spa dla tych, którzy chcą poćwiczyć lub znaleźć całkowity relaks. Zaledwie 8 minut spacerem od Piazza San Marco i 10 minut spacerem od Mostu Westchnień, Gritti Palace Venice to najlepsze miejsce na zakotwiczenie podczas kolejnego włoskiego wypadu.

Z zewnątrz hotelu Gritti Palace — Canal GrandeJacht GrittiPrzyjęcieBiblioteka OdkrywcówBar LonghiThe Gritti Epicurean School - Restauracja Stołowa Szefów KuchniRestauracja Club del DogeCharakterystyczny pokój przy kanale GrandeApartament Donghia Patron Grand CanalApartament Ruskin Patron Grand CanalPeggy Guggenheim Patron Grand Canal SuiteMały basen w apartamencie Redentore TerrazzaTaras apartamentu Redentore TerrazzaTaras restauracji Club del Doge

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector