Grande Roche   Chalet

Grande Roche Chalet to inspirujący domek wakacyjny, schowany w ośrodku narciarskim Courchevel, zaledwie 200 m od centrum kurortu. Courchevel 1850, Saint-Bon-Tarentaise znajduje się na południowy wschód od Lyonu w regionie Rodan-Alpy i jest jednym z najbardziej pożądanych i luksusowych ośrodków narciarskich na świecie. Bezkompromisowe usługi i udogodnienia sprawiają, że ten domek jest uosobieniem najlepszych dostępnych noclegów, które spełnią marzenia.

Ukończony w 2006 roku Grande Roche Chalet może pochwalić się bogatą listą drobiazgów, które sprawiają, że konwencjonalne wrażenia hotelowe są nijakie. Jedyną rzeczą, która mogłaby uatrakcyjnić zapierającą dech w piersiach scenerię na zewnątrz, jest oglądanie jej z wnętrza przytulnego wnętrza o powierzchni 650 metrów kwadratowych, otoczonego bogatymi meblami, wspaniałym drewnem i kamieniami oraz oczywiście autentycznym sabaudzkim stylem.

Niektóre z lepszych udogodnień, które goście będą cieszyć, obejmują pokoje z łazienkami ze wszystkimi dodatkami, codzienne usługi sprzątania i konsjerża, strefę fitness / masażu z basenem i łaźnią parową, salę kinową, pakiet biurowy i wiele innych. Posiłki są dostępne z pełną obsługą Prywatnego Szefa Kuchni i MaîtreD’Hôtel oraz szofera na dojazdy do ośrodka.

Widok z boku domku Grande RocheDomek alpejski w stylu sabaudzkimSalon Grande Roche Chalet z żyrandolemDrewniane wnętrze Grande Roche ChaletGrande Roche Chalet drzwi na balkonBalkon w domku Grande RocheSala obiadowa Grande Roche ChaletŻyrandol do jadalni Grande Roche ChaletPokój w domku Grande RocheSypialnia w domku Grande RocheApartament Grande Roche Chalet z kominkiemPrywatne kino Grande Roche ChaletBasen Grande Roche ChaletBasen Grande Roche Chalet i posąg dziewczynki

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector