Grand Hyatt   Shanghai

Położony w dzielnicy Pudong w Szanghaju, ten 548-pokojowy hotel zajmuje piętra od 53 do 87 88-piętrowego Jin Mao Tower. Hotel był najwyższy na świecie do momentu otwarcia Park Hyatt w sąsiednim Shanghai World Financial Center. Każdy pokój gościnny oferuje spektakularne widoki dzięki oknom sięgającym od podłogi do sufitu i jest stylowo urządzony z klasycznymi chińskimi wzorami usianymi w całym tekście.

Od The Piano Bar i Patio Lounge po restauracje, w tym The Grill, Club Jin Mao i Japanese Kobachi, goście Grand Hyatt Shanghai mogą każdego wieczoru poznawać nową kuchnię, wjeżdżając windą na inne piętro. Canton, hotelowa kantońska restauracja, zajmuje całe 55. piętro!

Goście mogą również odwiedzić Club Oasis, klub fitness z niegdyś najwyższym basenem na świecie. Masz ochotę na drinka po tym treningu? Cloud 9, podniebny bar z panoramicznym widokiem na 87. piętrze, został uznany przez magazyn Forbes za jeden z najlepszych barów na świecie w 2000 roku.

Atrakcje w pobliżu hotelu Grand Hyatt Shanghai obejmują promenadę Bund, zabytkowe budynki wzdłuż rzeki Huangpu, Oriental Pearl Tower, Muzeum Sztuki Chińskiej i ogród Yu Yuan.

Powierzchowność hotelu Grand Hyatt SzanghajAtriumAtrium Grand Hyatt w SzanghajuSalon na patioGrand Hyatt Shanghai Patio LoungeBar z pianinemPiano bar Grand Hyatt ShanghaiSklep Grand CafeGrand Hyatt Szanghaj Grand Cafe OutletWielki bufet kawiarnianyJapońska restauracja KobachiJapońska restauracja KobachiGrill – targ z owocami morzaThe Grill - stoisko z owocami morzaWłoska restauracja CucinaWłoska restauracja CucinaKantońska restauracja kantońskaKantońska restauracja kantońskaSzanghajska restauracja Club JinmaoSzanghajska restauracja Club JinmaoChmura 9Chmura 9Club Deluxe Riverview KingGrand Hyatt Shanghai Club Deluxe Riverview KingApartament typu Grand Suite Riverview z łóżkiem typu king-sizeGrand Hyatt Shanghai Grand Suite Riverview KingGrand Hyatt Shanghai Grand Suite Riverview Sypialnia z łóżkiem typu king-sizeKlubowa siłownia OasisSiłownia Grand Hyatt Shanghai Club OasisPodniebny basenPodniebny basen Grand Hyatt ShanghaiPanoramę Szanghaju z wieży Jin MaoPanoramę Szanghaju w nocy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector