The Grand   Del Mar

Położony na północ od San Diego, w małym nadmorskim miasteczku Del Mar, ten hotel to świat pełen przyjemności. Twój pokój jest duży i ma bar, ekspres Nespresso, balkon i wspaniałą łazienkę – bardziej jak apartament niż pokój hotelowy. Słyszałem nawet plotkę, że ich usługa ścielenia łóżka obejmuje pudełka z truflami i Oreos w czekoladzie.

Każdego dnia doświadczeni nauczyciele prowadzą ćwiczenia, w tym piesze wędrówki, jogę i surfing. Hotel posiada również wille z trzema sypialniami, zbudowane w stylu starej Florydy, ze ścianami z weneckiego gipsu i zabytkowymi meblami; a dla tego efektu „wow” mają również zatopione jacuzzi i kominki zewnętrzne. Spa jest ogromne i obejmuje basen dla dzieci, saunę, łaźnię parową oraz liczne zabiegi.

Znakomita restauracja Addison ma wiele wyróżnień na krokwiach; Kuchnia jest współczesna francuska, z wykorzystaniem najlepszych lokalnych składników, a w menu znajduje się kaczka pieczona na kawie i marmolada figowa Mission. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody Los Penasquitos o powierzchni 4100 akrów, który można zwiedzać pieszo, rowerem lub konno.

Ośrodek Grand Del MarWejście do ośrodka Grand Del MarZewnętrzna część restauracji AddisonZewnętrzna część CapelliPrzednie wejścieWnętrze klubu MRestauracja AddisonPokój z łóżkiem typu king-size Grand Del MarApartament MizneraApartament PradoTaras Apartamentu PrezydenckiegoTaras restauracji AmayaSalon spa z małym basenemBasen Grand Del MarOgnisko w Grand Del MarPole golfowe Grand Del Mar

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector