Gran Hotel   La Florida

Ten hotel został nazwany „jednym z najbardziej prestiżowych w Hiszpanii”, dlaczego? Cóż, ma historię przyciągania niektórych ikon XX wieku, takich jak Jimmy Stewart i Hemingway. Był także ulubieńcem europejskich członków rodziny królewskiej, którzy zawsze przodują w dobrym stylu. Zbudowany w 1924 roku i przetrwał wojnę domową i światową, hotel został odnowiony i ponownie otwarty w 2001 roku przez nowych właścicieli pragnących odzyskać swoją królewską przeszłość. Oryginalne detale zostały odrestaurowane i obecnie znajdują się w nich dzieła uznanych współczesnych artystów, takich jak Ben Jakober i Isabel Cruellas.

Spa Zen Zone stosuje zabiegi relaksacyjne z sugestią stworzenia psychicznej i fizycznej przestrzeni, w której poczujesz zadowolenie. Jest też duży basen i siłownia. Możesz zatrzymać się w jednym z ośmiu unikalnych apartamentów zaprojektowanych przez artystów i znawców wnętrz; kolacja serwowana jest na tarasie z ciepłym widokiem na Barcelonę. Co bardziej niezwykłe, istnieje „menu do kąpieli”, które brzmi niesamowicie.

Budynek Gran Hotel La FloridaLobby hotelu Gran La FloridaBar w holu hotelu Gran Hotel La FloridaPakiet projektowy Gran Hotel La Florida CocomatGran Hotel La Florida Apartament PrezydenckiBasen w hotelu Gran La FloridaBasen w hotelu Gran Hotel La FloridaTaras na dachu hotelu Gran La FloridaGran Hotel La Florida na zewnątrz basenu wieczoremOgród chilloutowy Gran Hotelu La FloridaOgród hotelu Gran La Florida

https://www.youtube.com/watch?v=m/50303556

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector