Graine   Et Ficelle

Hotel Graine & Ficelle w Saint-Jeannet we Francji nazywany jest gospodarstwem rekreacyjnym i koncentruje się na tworzeniu atmosfery spokoju i komfortu na świeżym powietrzu. Dość duży dom oferuje doskonałą scenerię w sercu Riwiery Francuskiej, na powierzchni 260 m2. Goście mogą tu liczyć na wytworny salon, jadalnię i gabinet.

Wszystkie apartamenty są klimatyzowane i wyposażone w prysznic, wannę i toaletę. Łóżka są typu king-size i można je rozdzielić na dwa bliźniaki. Sprawdź basen, farmę ekologiczną i wyjątkową atmosferę wiejskiego domu.

Dwa domki namiotowe położone są na wzgórzach dzikiej przyrody, zapewniając wspaniałe panoramiczne widoki. Do dyspozycji Gości jest również prysznic na świeżym powietrzu i naturalny basen. W hotelu organizowane są duże przyjęcia i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Przyjdź zobaczyć prostszą stronę Francji w tym cichym i niesamowitym zakwaterowaniu.

Główny budynek Graine & Ficelle z basenemWnętrze Graine & FicelleKuchnia i jadalnia Graine & FicelleSalon w stylu Graine & FicelleSypialnia Graine & FicelleZiarno i ficelle LodgeDomek Graine & Ficelle na zewnątrz i tarasSypialnia w domku Graine & FicelleŁazienka w stylu Graine & FicelleWanna tarasowaTaras zbożowy i ficelleBasen Graine & Ficelle z panoramicznym widokiem na przyrodęLeżaki Graine & Ficelle w naturzeNatura Saint-Jeannet

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector