Good Hotel   London

Jeśli szukasz pobytu w wyjątkowym hotelu w Londynie, Good Hotel może być jedną z opcji.

Ten „pływający” hotel jest zacumowany w Royal Victoria Dock i oferuje doskonałe połączenia z miastem dzięki bliskości stacji Royal Victoria Light Rail.

Starannie zaprojektowane pokoje odznaczają się minimalistycznym wystrojem i oferują wspaniałe widoki na Tamizę i nabrzeże.

Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnej przestrzeni, czy chcesz mieć większy pokój, możesz mieć to wszystko.

Ponadto hotel ma dach z rozległym widokiem na Tamizę i Londyn; możesz tu napić się drinka i kawy, ciesząc się chłodną bryzą.

Wreszcie hotel oferuje spokojne miejsce do spotkań i pracy dla tych, którzy chcą nadążyć za swoimi harmonogramami pracy.

Ten hotel będzie stacjonował w Royal Victoria Docks przez kolejne cztery lata, po czym przeniesie się w inne miejsce.

Hotel zapewnia wyjątkowe wrażenia, ale szkoli bezrobotnych mieszkańców, przekazuje darowizny na rzecz Ninos de Guatemala, aby pomóc dzieciom, i pomaga lokalnym firmom rozwijać się, pozyskując materiały i personel lokalnie.

Czterogwiazdkowy hotel na nabrzeżu stacjonuje w Docklands w Londynie, w pobliżu Centrum Kongresowego Excel.

Good Hotel London pływające wejście do hotelu

Good Hotel London pojawił się na londyńskiej scenie hotelowej w listopadzie 2016 r. po przebyciu 328 mil (528 kilometrów) z Amsterdamu.

Znak dobrego hotelu w Londynie

W hotelu znajduje się całodobowa recepcja i konsjerż.

Recepcja salonu Good Hotel London

Good Hotel to społeczna inicjatywa biznesowa, która reinwestuje wszystkie swoje zyski w szkolenia dla lokalnych osób długotrwale bezrobotnych i edukację dzieci znajdujących się w niekorzystnej sytuacji.

Zatrzymując się w Good Hotel, pomagasz lokalnej społeczności w utrzymaniu tych programów.

Dobry salon w hotelu London

Salon to miejsce, w którym można rozpocząć dzień od śniadania kontynentalnego w formie bufetu oraz jedzenia i napojów przez cały dzień.

Wspólny stół Good Hotel London

Good Hotel dysponuje przytulnym Salonem – bijącym sercem hotelu, w którym pracoholicy mogą popracować, spotkać się lub zjeść pyszny lunch.

Dobre znaki hotelu w Londynie

Lokalne potrawy i napoje serwowane są przez cały dzień w lokalu The Living Room.

Ponadto znajdujący się na miejscu kącik kawowy oferuje napoje na bazie espresso oraz szereg zdrowych przekąsek, które można zabrać ze sobą lub zjeść na miejscu.

Dobry bar w hotelu London

Pokoje na luksusowym statku butikowym charakteryzują się minimalistycznym stylem, nowoczesnym wystrojem i brazylijskimi dziełami sztuki na ścianach.

Wyposażone w wygodne łóżka, prywatne łazienki i widoki na port lub Tamizę, oferują wyjątkowe wrażenia w jednej z najbardziej ekscytujących stolic Europy – Londynie.

Dobry pokój w hotelu Londyn

Nowoczesne pokoje wyposażone są w designerskie i wykonane na zamówienie meble, widoki na wodę lub miasto, łazienkę z prysznicem, puszyste puchowe poduszki, sejf, zestaw do parzenia herbaty, biurko oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dobra sypialnia w hotelu London

W pokojach nie ma telewizora, ale z takimi widokami z tarasu na dachu, kto go potrzebuje?

Taras na dachu jest kawiarnią na świeżym powietrzu z widokiem na Londyn i Tamizę i jest otwarty tak długo, jak pozwala na to pogoda.

Good Hotel London taras na dachu

Hotel posiada również piękny ogród na dachu inspirowany nowojorskim High Line. Tutaj można zrelaksować się przy porannym drinku lub popołudniowej kawie, gdy pozwala na to pogoda.

Widoki z Good Hotel London na Royal Victoria Dock i miasto

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector