Glencomeragh   Hermitages

Prowadzony przez Rosmiński Zakon Kościoła Katolickiego, Glencomeragh Hermitages jest częścią szerszego kompleksu, który obejmuje piękny wiejski dom przystosowany do użytku przez osoby poszukujące duchowego odosobnienia. Pustelnie to funkcjonalne, nowoczesne konstrukcje ustawione na palach na bujnym irlandzkim zboczu.

Wykonane są głównie z drewna i stali i mają duże przeszklone okna, przez które naturalne widoki inspirują do duchowej kontemplacji. Chaty mają reprezentować człowieka. Solidna masa drewna, meble i kuchnia to „ciało”, a wewnętrzne serce jest reprezentowane przez miniaturowy dziedziniec, który jest otoczony szkłem pośrodku domu. Światło wpada do tego centrum jak Boża miłość do każdej ludzkiej duszy. Każda chata ma nieco inny dziedziniec odzwierciedlający wyjątkowość każdej osoby i stąd chaty biorą swoje nazwy: Cluain Sholais (łąka światła), Cloch Sholais (Kamień światła), Crann Solais (drzewo światła) i Uisce Solais (woda światła). Te niezwykłe chaty z wyżywieniem we własnym zakresie są niedrogie i idealne do duchowych zajęć, które wymagają samotnej kontemplacji.

Hermitaże GlencomeraghGlencomeragh Hermitages drewniana chata obok rzekiSalon Glencomeragh HermitagesWnętrze Glencomeragh HermitagesSzczegóły projektu Glencomeragh HermitagesWidoki Glencomeragh Hermitages

https://www.youtube.com/watch?v=K6_yXV7bh94

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector