Genuine Draft   Horse Ranch

Ranczo Genuine Draft Horse Ranch znajduje się na wysokiej pustyni w Dolinie Morongo w Kalifornii i rozciąga się na pięciu akrach. Zaledwie dwadzieścia minut jazdy od Palm Springs, to ranczo przeniesie Cię na Dziki Zachód.

Podczas gdy na tym ranczu konnym odbywają się wesela, sesje zdjęciowe i wycieczki terenowe, możesz także zatrzymać się na miejscu w prywatnym pokoju zwanym „Love Nest”. Z jednym łóżkiem, staromodną wanną na nóżkach i prywatnym tarasem, ta przestrzeń na poddaszu nad stodołą i miejscem imprezy wygodnie pomieści dwie osoby.

Otoczone kaktusami, miniaturowymi końmi i kowbojskim wystrojem „gniazdo miłości” przywołuje poczucie amerykańskiej granicy. Wszyscy goście mogą zjeść śniadanie kontynentalne i bezpłatnego drinka w Saloon, tradycyjnym barze na ranczo, wyposażonym w stołki barowe w kształcie siodła, stół bilardowy i podkowy.

Dzięki odgłosom natury, mnóstwu przyjaznych zwierząt i ogromnemu obszarowi lądu będziesz mógł odłączyć się od prądu i podziwiać rozgwieżdżone niebo w tym odosobnionym miejscu. Covington Park znajduje się w pobliżu szlaków turystycznych, a restauracje, sklepy, kasyna i obiekty do jazdy konnej oddalone są o 20-30 minut.

Oryginalna brama stadniny koni pociągowych z psamiOryginalna brama Draft Horse Ranch z końmiPrawdziwy ogród rancza koni pociągowychOryginalny budynek salonu Draft Horse Ranch z ogromną czerwoną gwiazdąOryginalne drzwi skrzydłowe do salonu Draft Horse RanchOryginalne wnętrze salonu Draft Horse RanchOryginalny stół bilardowy do salonu Draft Horse RanchOryginalna sypialnia Draft Horse RanchOryginalne widoki z okna sypialni Draft Horse RanchOryginalna tarasowa stadnina koni pociągowychOryginalne ranczo dla koni pociągowychOryginalny gigantyczny kaktus Draft Horse RanchPrawdziwy staw na ranczu koni zimnokrwistychPrawdziwa kobieta Draft Horse Ranch z kucykiem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector