Gamirasu   Cave Hotel

Podczas pobytu w tym wspaniałym hotelu w jaskini możesz zaangażować się w duchową stronę życia. Położony w przebudowanej bizantyjskiej kaplicy, obszar ten ma bogatą historię, która sięga tysięcy lat wstecz. Kaplica została po raz pierwszy wykuta w skale 1000 lat temu i do dziś starożytne freski zdobią ściany.

Twoje jaskinie są naturalnie izolowane, dzięki czemu temperatura utrzymuje się na poziomie około 20°C, niezależnie od pory roku, którą zdecydujesz się odwiedzić. Niektóre pokoje to przebudowane cele klasztorne, podczas gdy inne to przebudowane wiejskie domy. Hotel kładzie nacisk na duchową stronę rzeczy. Możesz wziąć udział w zajęciach jogi i medytacji, poddać się zabiegom masażu i doświadczyć mistycznej tradycji „wirującego derwisza” – ceremonii, podczas której wielbiciele kręcą się w kółko, aby osiągnąć boskie zjednoczenie.

Możesz pojeździć konno i wziąć udział w kursie tureckiej kuchni. Hotel jest mały, kameralny i prowadzony przez rodzinę, więc możesz wybrać drogę z dala od zatłoczonych miejsc turystycznych tego popularnego regionu.

Hotel w jaskini GamirasuPrzegląd hotelu w jaskini GamirasuZewnętrzna część hotelu Gamirasu CaveJaskinie GamirasuWejście do hotelu Gamirasu Cave nocąKobiety pieką chleb pitaMały taras na dachu hotelu Gamirasu CaveWejście do hotelu Gamirasu CavePokój hotelowy w jaskini GamirasuPokój hotelowy w jaskiniPokój hotelowy w jaskini GamirasuZabytkowy czajnik do herbaty w pokoju hotelowym Gamirasu CaveSalon hotelu Gamirasu CaveTradycyjne tureckie ozdoby w pokoju hotelowym Gamirasu CaveLuksusowy pokój w hotelu Gamirasu CaveLuksusowy apartament Gamirasu Cave HotelJakuzzi w pokojuŚniadanie w hotelu Gamirasu CaveGamirasu Cave Widok hotelu z pokoju na jaskiniePrywatny dach hotelu Gamirasu Cave nocąBasen w hotelu Gamirasu CaveBasen hotelu Gamirasu Cave nocą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector