G-Rough   Rome

Centralnie położony, zaledwie trzy minuty spacerem od Piazza Navona, jednego z najsłynniejszych placów Rzymu, ten wytworny hotel z 10 apartamentami mieści się w kamienicy z XVI wieku.

Każdy apartament urządzony jest mieszanką elementów zabytkowych i nowoczesnych; niektóre apartamenty mają nawet balkony ze wspaniałym widokiem na miasto. Każde piętro hotelu zostało zaprojektowane z myślą o konkretnym włoskim projektantu z początku XX wieku, od Ico Parisi i Osvaldo Borsaniego po Silvio Cavatorta i Archimede Seguso.

Zastanawiasz się, jak nazywa się ten modny hotel? Według Condé Nast Traveller, „G-Rough bierze swoje „G” z siostrzanego hotelu weneckiego zaprojektowanego przez Starcka, a „Szorstki” z decyzji o usunięciu ścian i pozostawieniu ich w ten sposób – odsłaniając palimpsest kolorowych warstw, fragmentów dekoracji, a nawet kilka szkiców ołówkiem o niepewnej dacie”.

G-Rough oferuje również kilka „niekonwencjonalnych” doświadczeń, w tym „Niekonwencjonalną przejażdżkę”, podczas której goście mogą zwiedzać Rzym na Vespie lub rowerze, oraz „Niekonwencjonalny eko-piknik w Rzymie”, podczas którego, według strony internetowej hotelu, goście będziesz cieszyć się „wspaniałym widokiem na Rzym, a następnie zrelaksować się w otoczeniu drzew i stokrotek Villa Borghese, gdzie czeka na Ciebie pyszny piknik z najświeższymi produktami”. Personel hotelu zapewni również samochód golfowy, aby naprawdę zapewnić „niekonwencjonalny” aspekt.

Po całym dniu zwiedzania wypij drinka w G-Bar, nowoczesnej hotelowej galerii win, w której podróżni znajdą szeroki wybór win wybranych od małych włoskich dostawców. W tej wyjątkowej przestrzeni artystycznej znajduje się również kalendarz wydarzeń, instalacji i performansów, których kuratorką jest artystka Guendalina Salini.

Zdjęcia autorstwa Sereny Eller

Budynek G-Rough RomeG-szorstka rzymska fasadaWejście G-Rough do RzymuG-BarG-Rough Rzym G-BarSzczegóły projektu G-Rough Rome G-BarKorytarz G-Rough RomeG-szorstki salonStół obiadowyPokójApartament PasquinoKorytarz apartamentu PasquinoSalon w stylu rustykalnymSalon z napisem "Real".SypialniaRustykalny pokój z dużymi oknamiSalonStół obiadowySalon w centrum Suite RomeSuite Rome center złota łazienkaPasquino Suite PlusPasquino Suite PlusZabytkowa wannaApartament romantycznyPokój dzienny w romantycznym apartamencieRomantyczny bar vintage SuiteRomantyczna sypialnia w apartamencieTaras na dachu apartamentu romantycznego

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector