The G Hotel  

Nie, G tutaj nie oznacza „Gangsta”, chociaż mogą podawać Crystal Champagne. Wnętrza autorstwa Philipa Treacy OBE (to on zaprojektował ulubiony kapelusz internautów – ten, który nosiła księżniczka Beatrice na królewskim weselu). Ten czołowy projektant wykorzystał podniebienie w stylu eklektycznym, czerpiącym ze stylów Art Deco, baroku i nowoczesności, aby stworzyć najlepszy pięciogwiazdkowy hotel na wyspie.

Spa zostało zaprojektowane na zamówienie przez firmę ESPA, która ma 30-letnie doświadczenie w zapewnianiu spokojnej przeciwwagi dla przyspieszonej kultury. Ich holistyczna kuracja „Twice as Nice” zdobyła nagrodę „Best Body Treatment” firmy Tatler i wykorzystuje kombinację peelingów, gorących kamieni i napojów detoksykujących, aby cię uporządkować. Wyżywienie jest pięciogwiazdkowe, a do wyboru są przemyślane pakiety: pakiety „Kolacja i film” oraz „Kolacja i opera” zapewniają wszystko, czego potrzeba na wyjątkowy wieczór.

Jest to kolekcja sztuki współczesnej, fotografii i wzornictwa starannie dobrana przez i na wystawie. A przez okna widać dzieła samego Boga, a wirujące formy chmur podkreślają zieloną Zatokę Galway.

Budynek hotelu GSzklana fasada hotelu GLobby hotelu GWspólny pokój projektowy hotelu G ze srebrnymi kulami zwisającymi z sufituPokój wspólny hotelu GRestauracja hotelu GBar w hotelu GFioletowa kanapa i złote lustroWejście do różowego pokoju w hotelu GRóżowy pokójPokój w hotelu G z widokiem na zatokę GalwayPokój w stylu vintage zaprojektowany przez hotel GPokój w hotelu G z widokiem na zatokęPokój w hotelu GSalon hotelu GKominek G Hotel z ciasteczkami i winemSpa w hotelu GBasen w hotelu G

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector