Frying Pan   Hotel

Ten hotel typu bed and breakfast z ośmioma sypialniami (plus miejscami do spania dla załogi) znajduje się 32 mile (52 km) od wschodniego wybrzeża Karoliny Północnej, stojąc na czterech słupach 135 stóp (41 metrów) nad poziomem morza. Hotel Frying Pan nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu lub lękających się wysokości.

Odległe miejsce na środku Oceanu Atlantyckiego to kolejna pozycja na liście przerażających rzeczy. Mars może być odległą planetą, ale jeśli chcesz poczuć oddalenie, możesz mieć podobne doświadczenie tutaj.

Tyle że pod tobą nie ma martwych czerwonych skał, ale głodne rekiny. Ale nie martw się, tak naprawdę nie lubią ludzkiego mięsa.

Zdjęcia autorstwa fptower.org

Wieża Patelni

Latarnia została zbudowana w 1964 roku w celu ochrony marynarzy. Wieża miała ostrzegać i zapobiegać rozbijaniu się statków o płytkie skały Ławicy Patelni u wybrzeży Wyspy Łysej Głowy.

W 1992 r. postęp technologiczny, a mianowicie GPS i radar, sprawił, że stacja latarni morskiej Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych stała się bezcelowa. W 2010 roku Richard Neil z Oklahomy postanowił kupić starą latarnię morską, aby zamienić ją w miejsce noclegowe.

Wieża Patelni przekształciła się w coś więcej niż tylko osłonę bezpieczeństwa dla statków. Jest to teraz wyjątkowy ośrodek, który możesz dodać do swojej listy miejsc do odwiedzenia przed śmiercią, zwłaszcza jeśli lubisz ekstremalne przygody. To także badania środowiskowe, stacja edukacyjna i schronienie dla morskiej fauny i flory.

Patelnia Wieża W Oceanie Atlantyckim

Frying Pan Tower nie oferuje luksusu. W rzeczywistości jest to całkowite przeciwieństwo. Naga metalowa konstrukcja wystająca z otwartego morza to jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie.

Patelnia Wieża I łódź

Podnośnik może podnieść paczki lub osobę w mniej niż minutę. Lub opuść cię na sesję nurkowania na rafach.

Patelnia Wieża Pensjonat

To nie jest typ hotelu, w którym spotkasz się z czerwonym dywanem przy zameldowaniu.

Hotel Wieża Patelni

Aby się tu dostać, musisz skorzystać z windy helikopterem lub łodzią. W zamian wyjątkowe zakwaterowanie oferuje wspaniały widok na ocean i wspaniałe wschody słońca.

Patelnia Hotel Lądowisko Dla Helikopterów W Nocy

Stara latarnia morska to bezpieczny wybór dla osób poszukujących wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń hotelowych. Jednak może warto dołożyć „kilka dolców” na transfer helikopterem, jeśli dokucza Ci choroba morska.

Patelnia Hotel Lądowanie helikoptera

Wokół wieży znajdują się dwupiętrowe chodniki z kraty ze stali nierdzewnej.

Patelnia Hotel Chodniki

Wewnątrz hotelu Patelnia

5000 stóp kwadratowych (465 metrów kwadratowych) powierzchni mieszkalnej na środku Oceanu Atlantyckiego może nie brzmieć jak najlepszy punkt wyjścia na wakacje, ale według Richarda Neila The Frying Pan ma sporo do zaoferowania swoim gościom.

Patelnia Hotelowa sala rekreacyjna

Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia ze stali nierdzewnej, a dla gości można przygotować posiłki ze spiżarni latarni lub zarezerwować hotelowego szefa kuchni.

Patelnia Hotelowa KuchniaPatelnia Hotelowy Salon

Lista zabawnych zajęć nie ma końca. Z wieży można wybrać się na epickie łowienie ryb, strzelać do biodegradowalnych glinianych gołębi, grać w golfa biodegradowalnymi piłkami (wykonanymi z rybnych przekąsek!), zagrać w bilard lub obejrzeć film.

Patelnia Hotelowa gra bilardowa

Frying Pan Tower może pomieścić szesnastu gości nocujących.

Patelnia Pokój HotelowyPatelnia Wieża Chodnik Zachód słońca

Najważniejszym wydarzeniem jest oczywiście nurkowanie z rurką i akwalungiem na chronionej rafie poniżej. A co powiesz na opalanie się na szczycie tej niesamowitej budowli lub relaks w hamaku po kąpieli z rekinami?

Patelnia Patelnia Wieża na dachu hamakiFrying Pan Tower Rooftop ChillPatelnia Wieża na dachu z widokiem na oceanPatelnia Wieża Kolorowy Zachód SłońcaPatelnia Wieża Lądowisko dla helikopterów Zachód słońca

Według właściciela: „Wieża okazała się odporna na duże huragany. Ma superszybki internet, ciepłą i zimną wodę, która może magazynować energię elektryczną z energii słonecznej i wiatrowej oraz mnóstwo generatorów zapasowych. Miejsce ma kilka opcji komunikacyjnych, platformę dla helikopterów i kamery bezpieczeństwa. Ponadto miejsce jest bardzo prywatne i bezpieczne.”

Dzikie Fale Oceanu Atlantyckiego Obok Wieży PatelniKamera Shark Pod Strukturą Patelni Wieży

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector