Free Spirit   Spheres

W kultowym serialu z lat 60. „Więzień” makiaweliczna kula pochłonęłaby cię, gdybyś próbował uciec z Wioski. Na szczęście sfery te nie są narzędziami przerażającego państwa faszystowskiego. Wystarczy na nie spojrzeć, zawieszone w sieci lin w żyznych wierzchołkach drzew. Nie skrzywdziliby robaka.

Kiedy pozostaniesz w swojej sferze, doświadczysz delikatnego kołysania, które ukoi Cię do snu w nocy. Obecnie istnieją trzy kule, wszystkie wykonane ręcznie.

Dwa wykonane są z drewna, a jeden z włókna szklanego. Mają regulowane oświetlenie i duże okna, dzięki czemu nie zapominasz, że śpisz w cholernej kuli zawieszonej w lesie!

Pomysł ten zrodził się z praktyki medytacyjnej i duchowego doświadczenia „jedności”. Aby odzwierciedlić to poprzez architekturę, Sfery przypominają jedność i jedność z naturą.

Reprezentują również orzech z całym jego potencjałem wzrostu. Podobnie, kiedy przebywasz w sferze, symbolicznie łączysz się ze swoim potencjałem wzrostu jako istoty ludzkiej.

Sfery wolnego duchaBezpłatny hotel Spirit Spheres, sfera EveSchody drewniane Free Spirit SpheresDrzwi Free Spirit SphereWnętrze kuli EwyPokój sfery EwyDrewniane kule Free SpiritDrzwi kuli ErynWnętrze kuli ErynPokój kuli ErynDomek na drzewie ErynSfera melodiiMelodyjny domek na drzewieWnętrze kuli melodiiJadalnia Free Spirit Sphere w sferze melodycznejSala Melody SferaWnętrze domku na drzewie MelodySowa w kanadyjskim lesieOtoczenie hotelu Free Spirit Spheres

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector