Four Seasons   Sultanahmet

Cieszysz się luksusem Four Seasons w wyjątkowym budynku w zabytkowej dzielnicy Stambułu – co może być lepszego? To przekształcone więzienie zostało zbudowane przez Turków w 1918 roku i przez lata było domem dla wielu dysydenckich pisarzy. Pojawił się nawet w literaturze słynnego powieściopisarza Grahama Greene’a.

Miłośnicy architektury będą zachwyceni tureckim neoklasycystycznym budynkiem, a miłośnicy wspaniałych hoteli mogą cieszyć się wszystkim, czego można oczekiwać od słynnej marki Four Seasons. W tym hotelu można zjeść posiłek w pięknie zaprojektowanym ogrodzie, a następnie udać się na spacer, by podziwiać kościół Hagia Sophia i Błękitny Meczet. Przechodząc od religijnych do ostentacyjnych, możesz później zwiedzić wspaniały Pałac Topkapi, który był kiedyś domem dla potężnych sułtanów.

Masz do wyboru apartament zachodni lub apartament w stylu tureckim. Podziwiaj wspaniałe Morze Marmara z własnego tarasu. Przeglądając menu Spa, będziesz miał wybór zachodnich i wschodnich zabiegów, którymi możesz się zrelaksować.

Cztery pory roku w SultanahmetBudynek Four Seasons SultanahmetWejście do Four Seasons SultanahmetWielkie korytarze Four Seasons SultanahmetRestauracja Four Seasons SultanahmetBar Four Seasons SultanahmetTradycyjna turecka obsługa pokojuApartament Four Seasons SultanahmetPokój hotelowy Four Seasons SultanahmetPokój Four Seasons SultanahmetPokój Four Seasons Sultanahmet z widokiemTaras Four Seasons Sultanahmet z Hagia Sophia w tle

Wspaniały Meczet Sułtana Ahmeda, znany również jako Błękitny Meczet

Wspaniały Meczet Sułtana Ahmeda, znany również jako Błękitny MeczetBłękitny Meczet Stambuł

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector