Bali At Sayan   Four Seasons Resort

Maleńka balijska wioska Sayan leży na grzbiecie wzdłuż rzeki Ayung, otoczona bujną dżunglą i polami ryżowymi. Rekolekcje Four Seasons Resort Bali wznoszą się ponad zadaszeniami w marzycielskim otoczeniu. Nic dziwnego, że jest to jedyny hotel na Bali, który znalazł się na Złotej Liście Condé Nast 2020.

60 przestronnych willi i apartamentów rozsianych jest po dużej posiadłości, oferując spektakularne tarasy ryżowe i widoki na tropikalną dżunglę. Ewidentne akcenty tradycyjnego balijskiego rzemiosła są obecne we wnętrzach zmieszanych ze współczesnym luksusem, takim jak wielkie marmurowe łazienki. Niemniej jednak ta tropikalna luksusowa oprawa ma niewątpliwie niepowtarzalny klimat dzięki balijskiej stylizacji.

Sayan znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od tętniącego życiem kulturowo Ubud, a codziennie do 17:00 kursuje bezpłatny transport. Więc pamiętaj, aby zakończyć zajęcia jogi na czas! Ośrodek organizuje również wycieczki z doświadczonymi przewodnikami do magicznych miejsc poza utartymi szlakami, unikając tłumów turystów.

Four Seasons Resort Bali W Sayan

Staw lotosu na dachu ukrywa rozległą strukturę hotelu Four Seasons Resort Bali At Sayan.

Four Seasons Resort Bali W Sayan Lotus Stawie

Do tego wyrafinowanego tropikalnego kurortu wejdziesz przez zapierający dech w piersiach most zawieszony nad zieloną doliną. Most wiszący przenosi Cię do nowego świata. Znajdziesz się na szczycie ogromnego okrągłego stawu – inspirowanego kształtem miski ryżu – który funkcjonuje jako dach rozległego odosobnienia poniżej.

Four Seasons Resort Bali Na Zawieszonym Moście SayanFour Seasons Resort Bali Na Okrągłej Fasadzie Sayan

Niepokalane i uderzająco zielone tropikalne ogrody między głównym budynkiem a prywatnymi willami.

Four Seasons Resort Bali W Sajańskich Ogrodach Tropikalnych

Unikalne drewniane schody prowadzą z lotosowego stawu na dachu do holu.

Four Seasons Resort Bali Na Schodach Sayan

Taras w barze Jati wykonany z drewna tekowego oferuje popołudniową herbatę i lekkie przekąski oraz wspaniałe widoki na dolinę rzeki Ayung.

Four Seasons Resort Bali w barze Sayan JatiFour Seasons Resort Bali w barze Sayan Jati z widokiem na dżunglę

Dwupoziomowy apartament z 1 sypialnią – 170 m2 (1834 ft2). Mieści się on w głównym budynku z widokiem na dolinę rzeki Ayung.

Dwupoziomowy Apartament z 1 sypialnią

Apartament rodzinny — 216 ​​m2 (2328 stóp2). Mieści się on w głównym budynku z widokiem na dolinę rzeki Ayung i pola ryżowe.

Apartament Rodzinny

Apartament z 1 sypialnią – 216 m2 (2328 stóp2). Mieści się on w głównym budynku z widokiem na dolinę rzeki Ayung i pola ryżowe.

Apartament z 1 sypialnią

Willa z 1 sypialnią nad rzeką – 340 m2 (3660 stóp2). Znajduje się on nad brzegiem rzeki lub z dala od rzeki i oferuje widoki na rzekę Ayung i ogród.

Willa nad rzeką z 1 sypialniąBasen w willi z 1 sypialnią nad rzeką

Willa z 1 sypialnią – 350 m2 (3767 stóp2). Położony jest na zboczu wzgórza, otoczony ogrodami, z których roztacza się widok na ogród.

Willa z 1 sypialniąWilla z 1 sypialnią i basenem

Willa Sayan — 480 m2 (5167 stóp2). Znajduje się w najwyższym punkcie kurortu i oferuje widok na dolinę Sayan.

Willa Sajan

Willa z 2 sypialniami – 760 m2 (8170 stóp2). Położony jest na zboczu wzgórza, otoczony ogrodami, z których roztacza się widok na tropikalny ogród.

Bali At Sayan  
            
              Four Seasons Resort

Willa z 2 sypialniami Riverview — 1320 m2 (14208 stóp2). Znajduje się on nad rzeką Ayung i oferuje widoki na rzekę i pola ryżowe.

Willa z 2 sypialniami z widokiem na rzekę

Willa Królewska – 2125 m2 (22873 stóp2). Znajduje się w sąsiedztwie rzeki Ayung, oferując leśne wyżyny, tarasy ryżowe, rzekę Ayung i widoki na dolinę Sajan.

Willa KrólewskaŁazienka willi królewskiejTaras willi królewskiej

Spa Sacred River otoczone bujną zielenią dżungli oferuje różne praktyki duchowe, które wykorzystują starożytne rytuały do ​​przywrócenia wewnętrznego spokoju. Na przykład ceremonie czakr wykorzystują tradycyjne balijskie techniki. Poza tym usługi spa obejmują masaże, zabiegi na twarz, peelingi i okłady na ciało oraz zabiegi na włosy i pedicure.

Willa Zdrojowa

Mały basen w Sacred River Spa.

Bali At Sayan  
            
              Four Seasons Resort

Restauracja przy basenie nad brzegiem rzeki szczyci się europejskim bistronomią i nowoczesnym menu z grilla. Magiczna dżungla pod baldachimem figowców oferuje niesamowite widoki na rzekę. Jeśli wolisz zostać w basenie, przynoszą na brzeg basenu świeżo ugotowany domowy makaron, ceviche lub świeżą rybę z grilla.

Restauracja przy basenie

Jeśli szukasz wyjątkowych wrażeń, co powiesz na rafting do nadmorskiej lokalizacji Four Seasons Resort Bali w zatoce Jimbaran? Rzeczywiście, oferują dzikie przejażdżki łodzią między dwiema nieruchomościami. Lub możesz po prostu oglądać go w zaciszu basenu nad rzeką.

Basen nad rzeką nad rzeką Ayung

Szkoła gotowania Sokasi zaprasza do udziału w bogatej kulturze gastronomicznej Bali i nauczenia się, kto gotuje kilka tradycyjnych potraw.

Szkoła gotowania Sokasi

Most Sayan jest zawieszony nad rzeką Ayung.

Most Sayan

W tropikalnym pawilonie Dharma Shanti Bale codziennie odbywają się zajęcia jogi.

Dharma Shanti Bale

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector