Gresham   Palace

Położona na końcu słynnego Mostu Łańcuchowego w Budapeszcie, ta lokalizacja Four Seasons to klejnot, którego nie można przegapić. Piękna secesyjna architektura i wystrój hotelu są połączone z ekskluzywną obsługą. Dzięki 179 luksusowym pokojom gościnnym, w tym 19 apartamentom ze sklepionym sufitem i prywatnymi balkonami, goście mogą podziwiać widoki na kameralne wewnętrzne dziedzińce, Stare Miasto i wspaniały Dunaj.

Jeśli chcesz doświadczyć jeszcze wyższego poziomu luksusu podczas pobytu, zarezerwuj Apartament Most Łańcuchowy. Apartament ten oferuje wspaniałe widoki na Wzgórza Budy, Zamek Królewski i Basztę Rybacką. Rezerwacja tego apartamentu obejmuje również bezpłatną obsługę lokaja oraz bezpłatny transfer lotniskowy w obie strony luksusowym pojazdem.

Głodny? Nie bój się! Hotelowa restauracja KOLLÁZS Brasserie & Bar jest nowoczesna i swobodna; idealne miejsce na przekąskę. Kollázs oznacza po węgiersku „kolaż”, a restauracja z pewnością oferuje różnorodne kreatywne kombinacje we wszystkich aspektach doznań kulinarnych.

Ten hotel jest idealnie położony dla tych, którzy chcą zwiedzać Budapeszt na piechotę. Od budynku węgierskiego parlamentu po piękną, wysadzaną drzewami aleję Andrássy’ego i plac Elżbiety — każdy znajdzie coś dla siebie.

Budapeszt nocą z oświetlonym Mostem Łańcuchowym i Four Seasons Hotel Gresham Palace w tleFour Seasons Hotel Gresham Palace w nocy z włączonymi światłamiWnętrze hotelu Four Seasons Gresham Palace z zameldowaniemHol wejściowy hotelu Four Seasons Gresham PalaceLobby hotelu Four Seasons Gresham Palace z fortepianemBar i restauracja hotelu Four Seasons Gresham PalaceSchody hotelu Four Seasons Gresham PalaceApartament Four Seasons Hotel Gresham Palace z widokiem na Pałac KrólewskiSypialnia hotelu Four Seasons Gresham PalaceApartament Four Seasons Hotel Gresham PalacePokój w hotelu Four Seasons Gresham PalaceMiejsce pracy Four Seasons Hotel Gresham Palace z widokiem na Most Łańcuchowy i ZamekŁazienka hotelu Four Seasons Gresham PalaceBalkon hotelu Four Seasons Gresham PalaceFour Seasons Hotel Gresham Palace kryty basenWidok z boku Pesztu z Zamku Królewskiego

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector