Four Seasons   Guangzhou

Położony w Chinach Four Seasons Guangzhou to piękny, luksusowy hotel pięciogwiazdkowy. Ta lokalizacja Four Seasons jest wyjątkowo położona, zajmując jedną trzecią górnej części 103-piętrowego IFC Guangzhou – jednego z najwyższych drapaczy chmur na świecie! Widoki są spektakularne z pięter od 70 do 100; podziwiaj wspaniałą rzekę Perłową za dnia lub energetyczny neonowy pejzaż miejski nocą.

Wypełniony 344 ultranowoczesnymi pokojami gościnnymi, w tym 42 apartamentami, hotel ten jest elegancko urządzony, usiany dziełami sztuki zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych artystów. Marmurowe łazienki oferują gościom piękne wanny do relaksu, a także kabiny prysznicowe.

Jeśli jesteś głodny, nie martw się – tylko w tym hotelu znajdziesz siedem miejsc na kolację! Od spokojnej japońskiej restauracji Kumoi do Yu Yue Heen oferującej autentyczne dania kuchni kantońskiej, nie będziesz głodny. Jeśli lubisz owoce morza, sprawdź świeżą rybę w Catch. Teraz, gdy jesteś już najedzony i szczęśliwy, zrelaksuj się i ciesz się światowej klasy spa, basenem na poziomie chmur na skraju horyzontu, znajdującym się na 69. piętrze oraz luksusowym, całodobowym centrum fitness.

Guangzhou to 13-milionowe miasto pełne najbardziej urokliwych wąskich uliczek i sprzedawców wózków. W tej dzielnicy można podziwiać współczesną architekturę, od krętej wieży Canton Tower po operę Zahy Hadid w Kantonie.

Four Seasons Hotel Guangzhou wieżowiec nad chmuramiWieżowiec Four Seasons Hotel GuangzhouFour Seasons Hotel Guangzhou Lobby na 70. piętrzeLobby na 70. piętrzeProjekt lobby hotelu Four Seasons Guangzhou patrząc w góręDolcettoSalon DolcettoKawiarnia MondoRestauracja Caffe MondoZłapaćRestauracja ŁapYu Yu HeenYu Yu HeenKumoiRestauracja KumoiTianBar TianAtriumSalon AtriumPokój Premier z widokiem na rzekęPokój Premier z widokiem na rzekęPokój przełożonegoPokój przełożonegoDwuosobowy pokój zabiegowy Hua SpaDwuosobowy pokój zabiegowy Hua SpaBasen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector