Fonteverde  

Przez setki lat Medyceusze byli jedną z najpotężniejszych rodzin w Europie. Jeśli ktoś znał najpiękniejsze miejsce we Włoszech, to właśnie oni. Ich domy letnie były legendarne. Teraz możesz zatrzymać się w jednym z ich wspaniałych budynków położonych w Val d’Orcia, która jest regionem Toskanii. Val d’Orcia jest obecnie miejscem światowego dziedzictwa, ponieważ obszar ten został całkowicie ukształtowany w XV i XVI wieku w celu stworzenia najbardziej idealnego i estetycznego krajobrazu.

Dom został przywrócony do dawnej świetności, a piękne baseny i ogrody wtapiają się w bogaty krajobraz. Spa wykorzystuje wody ze źródła termalnego, a specjalna dieta będzie uzupełnieniem orientalnych zabiegów, których celem jest nasycenie Cię manną. Dostępne są masaże z oliwą z oliwek i baseny do hydroterapii z widokiem na okolicę. Jedzenie to klasyczna toskańska taryfa, która jest znana na całym świecie, a wnętrze jest w klasycznym europejskim stylu; bardzo elegancki z wpływami zaczerpniętymi z renesansu. Bar dysponuje obszerną piwnicą i oferuje degustację wina.

Hotel Fonteverde Tuscan ResortTaras hotelu FonteverdeJadalnia na werandzie FonteverdeBar FonteverdeRestauracja FonteverdePrywatna kaplica FonteverdeKrólewski pokój FonteverdeApartament Fonteverde z balkonemDziewczyna w ręczniku na łóżku czytająca gazetę w pokoju hotelu FonteverdeJedzenie na tarasie hotelu FonteverdeTaras Fonteverde'aFonteverde spa w nocyFonteverde wewnątrz basenuDziewczyna w łaźni parowej spa FonteverdeOgród hotelu Fonteverde z basenemBasen w FonteverdeCzas wolny na basenie hotelu FonteverdeUśmiechnięta kobieta w basenie z hotelem Fonteverde w tlePiękna kobieta w białym bikini kopie wodęKobieta w czerwonym bikini bawić się z wodąKobieta topless siedząca na brzegu basenu bez krawędzi i patrząca na ToskanięPara siedzi pod wodospadem w hotelu FonteverdeFonteverde w Toskanii

Bobika

Fonteverde  Dziewczyna siedzi w oknie do ToskaniiDziewczyna biegnąca w toskańskiej naturze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector