Follonico  

Zapowiadany jako „czteroosobowy pensjonat B&B”, Follonico tylko w niewielkim stopniu przypomina obskurne nadmorskie pensjonaty B&B spotykane w Europie. Jest prowadzony przez małżeństwo i jest idealnym miejscem na spokojny wypoczynek na wsi w Toskanii. Śniadanie serwowane jest uspokajająco późnym rankiem, a resztę dnia można spędzić zwiedzając okolicę i jedząc w jednym ze wspaniałych krajobrazów gastronomicznych świata.

Projekt jest „rustykalny”, w którym odrestaurowany wiejski dom z XIX wieku jest doprawiony „znalezionymi przedmiotami” i elementami włoskiego designu. Zarówno w pokoju, jak i pod prysznicem ze strumieniem deszczowym jest dużo miejsca. Będziesz mieć bezpłatne łącze szerokopasmowe i korzystanie z przestronnych recepcji na dole. Dom wychodzi na niesamowity XVI-wieczny renesansowy kościół San Biagio, w którym wciąż znajduje się fresk namalowany ponad 700 lat temu.

gospodarstwo folonicoZakwaterowanie ze śniadaniem i chlebem FollonicoKwiaty folonicoDrzwi wejściowe FolonicoSalon FollonicoSalon Follonico Blue NotteKominek Follonico Blue NotteSypialnia Follonico Blue NottePokój Follonico Alba ChiaraPokój Follonico Rosso RamontoSypialnia Follonico Rosso RamontoŁazienka Follonico Rosso RamontoTaras folonicoJacuzzi Follonico w ogrodzieogród folonicoJadalnia w ogrodzie Follonicoser toskańskiDrewniane krzesło zewnętrzne FollonicoSpanie na świeżym powietrzu FollonicoToskańskie wzgórzaToskańska natura

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector