ArkaBarka   Floating Hostel

Ten hostel rządzi dosłownie. Arkabarka (czy to nie najzabawniejsza nazwa?) to schronisko dla łodzi w Belgradzie, w Serbii, nad Dunajem. Ten współczesny drewniany budynek położony jest w jednym z najpiękniejszych parków centralnych Belgradu.

Chociaż jest to hostel, zdecydowanie istnieją opcje na bardziej prywatne przestrzenie. Goście mogą wybrać, czy chcą pozostać w pokoju wieloosobowym, czy też wolą prywatność dwu-/dwuosobowych/potrójnych prywatnych pokoi z prywatną łazienką. Wszystkie ceny zawierają śniadanie! Większość pokoi ma duże okna, przez które wpada do nich mnóstwo naturalnego światła. Wiele z nich ma również kolorowe ściany, które stanowią przyjemny kontrast z naturalnymi drewnianymi podłogami Arkabarki.

Idealna dla turystów z plecakiem i miłośników przyrody Arkabarka znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od Muzeum Sztuki Współczesnej i Pałacu Serbii oraz 20 minut spacerem od centrum Belgradu. W tym tętniącym życiem hostelu Goście mogą brać udział w wydarzeniach artystycznych, wieczorach muzycznych i imprezach.

Widoki na rzekę za tanie ceny hostelu? Sprawdzać! Nie przegap tej rzadkiej okazji, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w Serbii.

Pływający Hostel ArkaBarkaArkaBarka Floating Hostel jest wspólna z barem i wieloma podróżnikamiArkaBarka Pływający Hostel nocą nad DunajemSalon ArkaBarka Floating HostelArkaBarka Floating Hostel pokój z drewnianą platformą do spaniaSypialnia ArkaBarka Floating Hostel z lewitującym łóżkiemArkaBarka Floating Hostel dwuosobowa sypialnia z panoramą DunajuArkaBarka Floating Hostel pokój 2-osobowyProjekt sypialni ArkaBarka Floating HostelArkaBarka Floating Hostel Taras z hamakiem i roweramiArkaBarka Floating Hostel rowery i panorama rzeki

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector