First Hotel   Paris

First Hotel Paris położony jest w 15. dzielnicy, jednej z najbardziej tętniących życiem i romantycznych dzielnic miasta. Charakterystyczny wystrój wnętrz jest dziełem specjalisty od szyku, Laurenta Mangousta. Chciał, aby jego wyjątkowy projekt hotelu był lekki i czerpał inspirację z bogatego XIX-wiecznego stylu.

Lokalizacja jest w samym sercu Paryża, w pobliżu najlepszych restauracji i restauracji wyróżnionych gwiazdką Michelin. Znajdziesz się kilka kroków od Wieży Eiffla, Pól Marsowych i rue du Commerce. Skorzystaj z transportu publicznego bezpośrednio do Luwru, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego i katedry Notre Dame. Możesz zwiedzać miasto w ciągu dnia i później wrócić do dźwiękoszczelnego pokoju, aby cieszyć się wyjątkową atmosferą, obsługą pokoju i darmowym Wi-Fi. Niektóre pokoje mają nawet widok na Wieżę Eiffla, co zwiększa romantyczną stawkę dla tych czytelników, którzy szukają idealnej walentynkowej ucieczki.

Fasada hotelu First ParisPierwsza recepcja hotelu ParisJadalnia i salon First Hotel ParisFirst Hotel Paris czarny korytarzPierwszy pokój w hotelu ParisSypialnia First Hotel Paris z cylindryczną lampą w kształcie kapeluszaElegancki pokój dwuosobowy First Hotel ParisCylindryczna lampa kapeluszowaŁóżko First Hotel ParisZłota lampa pistoletowaCzarno-biała panorama Paryża z wieżą Eiffla

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector