Farol   Design Hotel

Branża turystyczna w Cascais ma się ostatnio świetnie. Ta wspaniała średniowieczna wioska szczyci się doskonałą lokalizacją, która od dawna była miejscem wypoczynku dla bogatych i sławnych. Najwyższą posiadłością są tutaj stare arystokratyczne rezydencje, które leżą na skalistych zboczach, wysoko nad falami Atlantyku, z których roztaczają się widoki na nakrapiane słońcem wody. Jeśli kochasz specjalistyczne wzornictwo, rozległe widoki i baseny na szczycie klifu, to jest miejsce dla Ciebie.

Pierwotny budynek pochodzi z 1890 roku i był kiedyś domem hrabiego. Pozostał w jego rodzinie, dopóki nie został niedawno kupiony przez deweloperów. Drugi budynek został ukończony w 2002 roku i jest nowoczesnym obiektem. Znani projektanci hotelu połączyli stare dachy z terakoty i bielone ściany z seksownymi elementami wnętrza wykonanymi z luksusowych materiałów. W barze czujesz się, jakbyś unosił się na wodzie. Nie, to nie szampan; to lokalizacja, tuż nad oceanem. A latem odbywają się legendarne tańce.

Bar w hotelu Farol DesignRestauracja hotelu Farol DesignDesignerska restauracja z widokiem na morzeSala telewizyjna hotelu Farol DesignBiały pokój AmoraBiała sypialnia Farol Design HotelPokój Farol Design Hotel z łazienkąSeksowny pokój Farol Design HotelPokój Farol Design Hotel z małym tarasemPokój Farol Design Hotel z widokiem na morzePrywatny taras hotelu Farol DesignTaras hotelu Farol Design z basenemFarol Design Hotel Łóżka do opalaniaBasen Farol Design Hotel nocąTaras hotelu Farol Design nocąRestauracja Farol Design Hotel na zewnątrzRestauracja tarasowa hotelu Farol DesignImpreza w hotelu Farol Design

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector