Far Meadow   Vintage Trailers

Vintage Trailor to jedno z wielu miejsc noclegowych w Sierra National Forest zapewnianych przez organizację Far Meadow. Tak kultowa jak VW Camper Van i tak amerykańska jak Mount Rushmore, przyczepa Silver Streak została po raz pierwszy wyprodukowana w latach 50. XX wieku i przeszła wiele zmian w swojej historii.

Ten jest około 1970 roku i jest pięknie odrestaurowany. Ze względu na złożoność projektu i zaprzestanie produkcji serii Silver Streak, trudno jest znaleźć ludzi, którzy naprawdę wiedzą, jak naprawić i utrzymać te stare bestie w pełnej krasie; więc to nie lada gratka móc zostać w tak wiernie odrestaurowanym jak ten. Przyczepa jest przemieszczana po „Dalekiej łące” w Sierra Forrest i może być zaparkowana w pobliżu innych miejsc noclegowych, aby zapewnić dodatkowe zakwaterowanie dla dużych grup lub może zostać przeniesiona w bardziej dyskretny obszar dla par prywatnych. Przyczepa ma 30 stóp długości i zawiera wszystkie udogodnienia potrzebne do komfortowego pobytu w tym kalifornijskim leśnym raju.

Daleka łąka – klasyczny zwiastunKlasyczny zwiastun SaturnaFar Meadow – Wnętrze przyczepy w stylu vintageVintage wnętrze przyczepyStół przyczepyZabytkowa kuchnia w przyczepieNiebieskie zabytkowe przyczepy i domki z baliNiebieska przyczepa vintageNiebieskie zabytkowe drzwi przyczepyWewnątrz zabytkowej przyczepyPokój dzienny z przyczepą w stylu vintageZabytkowy taras przyczepyPark Narodowy YosemiteZajęcia na świeżym powietrzu w Parku Narodowym Yosemite

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector