Fannaråkhytta   Lodge

Radość dla osób o rumianych policzkach i mocnych nogach, ten wyjątkowy hotel jest w rzeczywistości chatą na wysokości 2068 m n.p.m. i jest najwyżej położonym schroniskiem turystycznym w Norwegii z widokiem na Góry Hurrungane i starożytne lodowce, które odbijają światło długo świecącego letniego słońca.

Do tego oddalonego domku można dotrzeć tylko pieszo. Aby się tam dostać, musisz przejść 4-godzinną wędrówkę przez jeden z potężnych lodowców. Przyjedź po południu zmęczony i ciepły po długim spacerze i zjedz obfity trzydaniowy posiłek składający się z tradycyjnej norweskiej potrawy, a następnie obserwuj, jak słońce topnieje za postrzępionymi górami, zanim położysz się do łóżka piętrowego, korzystając ze śpiwora, który zabrałeś ze sobą, ponieważ: żeby tu zostać, trzeba być przygotowanym; naprawdę wyjątkowe widoki i doświadczenia, takie jak to, nie przychodzą bez przygotowania do wyjścia w nieznane.

Dalsze wędrówki i wyprawy w zamarzniętą dzicz można zorganizować z pomocą personelu schroniska, który chętnie pomoże Ci w pełni wykorzystać to pierwotne doświadczenie.

Domek Fannaråkhytta nocąFannaråkhytta z ludźmi z przoduFannaråkhyttaDomek Fannaråkhytta pokryty śniegiemFannaråkhytta  
            
              LodgeHusky w FannaråkhyttaBudynek FannaråkhyttyZachód słońca w FannaråkhytcieWidok na góry o zachodzie słońcaGóry

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector